Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z historia rozmow
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
buli8815
witam, mam taki problem mianowicie: nie wszystkie rozmowy sa zapisywane w historii oraz czesto mam tak ze rozmawiam z kims np w konferencji , ja wylaczam konnekta ale pozostale osoby sobie dalej rozmawiaja .na drugi dzien wlaczam konnekta to nie mam zadnej wiadomosci ani w historii rozmow tez nic nie ma

zna ktos na to rade?
SkkF
Widocznie wiadomości po wyłączeniu konnekta z konnferencji nie są już zapisywane, jedynie dostarczane.
LooL
Bzdura skkf. Koneferencje są zapisywane. W archiwum to kontakty łączone tongue.gif
buli8815 sprawdź dobrze
SkkF
LooL - nie zrozumiałeś mnie. Konferencje są zapisywane - to fakt. Gdy wyłączasz konnekta, a inni sobie wciąż na tej konferencji piszą, to dostajesz log rozmów po kolejnym zalogowaniu się do sieci. I wydaje mi się, że w tym momencie, gdy wiadomości są dostarczane, a nie odbierane na bieżąco mogą nie być dodawane do historii rozmów.
buli8815
tak dziwnie jest bo wlasnie czasem dostaje np czesc rozmowy ,albo w ogole jej nie dostaje. dodam tylko ze znajomy ma podobnie
LooL
Sory Skkf. wink.gif
"dodam tylko ze znajomy ma podobnie" znajomy uzywa Konnekta?
buli8815
QUOTE(LooL @ 30.11.2007 - 19:34) *

Sory Skkf. wink.gif
"dodam tylko ze znajomy ma podobnie" znajomy uzywa Konnekta?

tak,uzywa konnekta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.