Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: StAmInA ???
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
wolverine
co to w ogóle jest www.stamina.eu.org??? Jakiś twój prywatny portal hao ? tongue.gif jakie jeszcze będą tu projekty oprócz konnekt??? I w ogóle i w szczególe...
hmy?
hao
Stamina to strona grupy designersko-developerskiej Stamina ...

W tej chwili tworzymy ją Ja i Torn ... Z resztą, najwięcej dowiesz się na stronie smile.gif)
case
apropos staminy - sciagnalem sobie "banalnie prosty" (jak to mowicie) biggrin.gif programik wndShow i jestem zachwycony 8) -> male a jak cieszy smile.gif bardzo mi sie przydaje

ps. dla tech ktorzy nie wiedza -> sluzy on do "wyciagania" ukrytych z roznych przyczyn okien. polecam!!! :wink:
Ludwik
A ja sobie przerobiłem "zepsujesz?" na wygaszacz ekranu biggrin.gif
Tylko sobie wyobraźcie - taki powodujący ból głowy dźwięk lecący ciągle z głośniczków biggrin.gif
Takim wygaszaczem to dopiero można szpanować :twisted:
hao
Miło nam, że wam się podoba smile.gif

Case, programik o którym piszesz powstał na prawdę chyba w 15 minut biggrin.gif Nie mogłem się dostać do winampa, a nie chciałem tracić playlisty którą wymodziłem biggrin.gif
torn
a 'popsujesz?' miało być w logiem dla mojego sajtu (th++) ale sie troche rozwinęło tongue.gif
case
QUOTE(Hao)
Case, programik o którym piszesz powstał na prawdę chyba w 15 minut biggrin.gif Nie mogłem się dostać do winampa, a nie chciałem tracić playlisty którą wymodziłem biggrin.gif


...dlatego mowie ze male a cieszy smile.gif przydal mi sie.

teraz czekam tylko, az Konnekt wyeliminuje calkowicie gg z mojego dysku biggrin.gif (na razie mam wlaczone gg i K jednoczesnie na 2 numerach bo kozystam np. z ActivityChecker'a lub PowErMail'a z powergg).
ale nie bede sie tu rozpisywal co bym chcial zmienic w Konnekcie bo to nie ten temat... :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.