Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie cała Lista Kontaków
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Focus026
Witam:)
Problem Polega na tym ze osoby które np od 2 dni nie były na gadu nie sa na mojej liscie;/ aby sie na niej znalazłu musza wejśc, chodzi o to ze np. 2 dni temu osoba x była na gadu i z nia gadałem od tego czasu nie było jej na gadu, kiedy ją znaleźdź na liscie jej nie ma, pojawi sie wtedy kiedy bedzie na gadu. Mialem format i na poprzednim systemie wszystko było ok, wiec myśle ze chodzi o to ze zaznaczyłem jakaś opcje tylko nie wiem jaka i prosze o pomoc:) z Góry dzieki za odp. Pozdrawiam:)
atol
co?
Focus026
no kogoś długo na gadu nie było długo jest niedost. to mi znika z listy, pojawi sie dopiero jak wejdzie na niewidoka albo na dost. wacko.gif
atol
pewnie masz wtyczke GetToKnow a obok tych kontaktów pojawiają się niebieskie kółeczka. Jeżeli tak to wejdz we właściwości kontaktu i w zakładce Dane osobowe odznacz "usuń kontakt po zamknieciu programu".
Focus026
Wtyczke mam ale tych kontaktów wogóle nie mam;/ tylko jak wejda na gadu jak ich nie ma przez dłuższy czas znikaja z listy;/
atol
Zapewne jak wejdą to będziesz miał obok nich takie niebieskie kóko z wykrzyknikiem. Wtyczka dział tak ze pokazuje kto z "zapomnianych" znajomych ma nas na gg, i chwilowo dodaje do listy kontaktów.

Zawsze też jeżeli z nimi rozmawiałeś możesz zobaczyć histroie rozmów.
mariush
Na 99% atol ma rację. A jak nie, to może filtrujesz listę?
Ustawienia > Interfejs > Lista kontaktów > Filtrowanie listy > zaznacz Jako menu i, jeśli masz włączone, wyłącz.
atol
to nie jest filtrowanie bo pojawiają mu się i dostępni i niewidoczni wiec mamy tutaj typowe działanie wtyczki
mariush
No dlatego założyłem, że Twoja hipoteza jest słuszna na poziomie istotności 1% tongue.gif
Focus026
Jeden z kontaktów który mi znikał pojawił sie i nie było przy nim niebieskiego słoneczka;/ co do opcji filtrowania to o to chodziło:D Poprostu trzeba było to odznaczyć blush.gif ale dzieki wielkie za pomoc:) nie wiem czy na tym forum da sie dac jakies plusiki czu nie, ale jak znajde to napewno dam:) dzieki i pozdrawiam:)
mariush
A jednak wink.gif
atol
Gratulacje yamacha wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.