Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: link + domyślna przeglądarka = :\
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
gilek
witam. mam problem z linkami, tzn. do pory ostatniej aktualizacji wszystko było ok. wcześniej normalnie otwierały się w domyślnej przeglądarce [MyIE] a teraz otwierają się w IE. więc czy to złe ustawienia czy jakiś inny bajer?
Sahasrara
Potwierdzam. Wcześniej linki otwierały się w Operze i było dobrze, teraz otwierają się w ie i jest gorzej...
UNK
wydaje mi sie ze jest to "wina" wtyczki, oparta jest ona na kontrolce internet expolorer i tam jest domyslnie ustawione ze linki maja byc otwierane w IE a nie domyslniej przegladarce
Matzec
To musi być wina wtyczki, gdyż w poprzednich wersjach było wszystko dobrze...
nix
niestety nie bylo wszystko dobrze i linki powodowaly bledy krytyczne... musialem wycofac sie z tamtego rozwiazania... aktualnie jest rozwiazanie przejsciowe (otwieranie w domyslnej przegladarce jest pod prawym klawiszem myszy)
pienio
ja tam zadnych problemow nie mialem, wiec nie wiem o jakie bledy krytyczne chodzi.
UNK
wtyczka tkroa ma bledy krytyczne wogule nie wychodzi do uzytkownikow, dlatego nix musial zrezygnowac z tego rozwiazania
elmo-pietrek
Ja nie mialem problemow, zadnych bledow wczesnie!

Ja kcem by moja Mozia Firebird otwierala linki !!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

pozdrawiam
elmo
nix
otwieranie w domyslnej przegladarce jest pod PRAWYM KLAWISZEM MYSZY!!
mefju
QUOTE(nix)
musialem wycofac sie z tamtego rozwiazania... aktualnie jest rozwiazanie przejsciowe (otwieranie w domyslnej przegladarce jest pod prawym klawiszem myszy)

Jeśli można spytać... do kiedy te rozwiązanie jest przejsciowe? Bo szczerze mówiąc z każdym kUpdate mam nadzieję ze w końcu będę mógł "normalnie" otwierać linki w Operze... a póki co to się nie zapowiada sad.gif

Pozdrawiam:
mefju
_menic_
męczycie jak kon pod górke :shock:
Chyba nie ma zbyt dużej róznicy jak sie kliknie prawym na link i wybierze "otwórz w domyslnej..."
Sija
QUOTE(_menic_)
męczycie jak kon pod górke :shock:
Chyba nie ma zbyt dużej róznicy jak sie kliknie prawym na link i wybierze \"otwórz w domyslnej...\"


chodzi o to, ze bugi sie z zasady poprawia, a nie zostawia w sferze tymczasowego rozwiazania.
Aule
Szczerze to u mnie bugi powoduje otwieranie normalnie laugh.gif Jakiś bug wylatuje. A krytyka do otwierania w domyślej to ja jeszcze nie miałem nigdy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.