Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: statystika
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
gilek
nie wiem czy wiecie, ale przez przypadek zauważyłem link do statystyk, chyba odwiedzin, który znajdował się na stronie głównej konnekta 8) jeżeli chcesz szukać to przejdź na www.konnekt.info , a jeżeli nie chcesz szukać to http://www.konnekt.info/stamina/cgi-bin/st...cgi?SIN=konnekt .
P.S. Nie wiem czy jestem pierwszy ale tak jakoś nigdy nie czytałem o tym na forum więc napisałem :]
Flind
no i??? nie widze w tych statystykach nic nadzwyczajnego. niemalze na kazde stronie sa jakies statystyki tylko ze przewaznie sa ta darmoe z jakis serwisow zajmujacych sie tego rodzaju uslugami. Jak ktos nie widzial jakims cudem to fajnie jest sobie zobaczyc ile to osob jest zainteresowanych konnektem smile.gif
SandmmaN
Flind, takim cudem ja jakoś nie zoczyłem tego małego "cypka" po prawej na stronie Konnekta mimo iż na samej stronie jak i na forum bywam kilka razy dziennie laugh.gif .
Thx gilek za info wink.gif.
case
QUOTE(SandmmaN)
Flind, takim cudem ja jakoś nie zoczyłem tego małego \"cypka\" [...]

tez nie grzebalem az tak po stronie... gilek nadaje sie na szpiega :wink: thnx
Olórin
Jest pobór do wojska i w kolejce jest Niedzwiedz i zajaczek
idzie niedzwiedz smile.gif pokazują mu granat
-Co to jest?
-Nie wiem
Pokazują karabin
-Co to jest?
-Nie wiem
Pokazują cegłe
-Co to jest?
-Cegła smile.gif
Do budownictwa
Wchodzi zajączek, tez chce byc w budownictwie
pokazują mu granat
-Co to jest?
-Nie wiem
Pokazują karabin
-Co to jest?
-Nie wiem
(goscie jeszcze nie wyciagneli cegly a zajaczek)
-Cegła Cegła
Do Kontrwywiadu

smile.gif)))
gilek
laugh.gif dobre, dobre biggrin.gif
Olórin
a statystyki juz dawno widzialem, pisywalem w oparciu o nich w jakims wątku, chyba jak zwiekszyla sie ogladalnosc konnekta wraz z emotami smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.