Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emoty
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Gorefest
A więc: Ide od okna romzowy i nie ma tego zeby wybra emoty.odpowiadajcie na gg 3595398
LooL
Po pierwsze odpowiadamy tylko na forum, po 2 ten temat idzie do kosza, a po 3 naucz sie uzywac wyszukiwarki. Klikni na mały plusik przy nazwie "okno rozmowy".
Keleos
Ad LooL:
1. Forum to forum, prywatnych audiencji na GG próżno szukać, dobre prawisz.
2. Zgrywanie moda zazwyczaj nagradza się warnem - tę kwestię muszę uzgodnić z resztą moderatorskiego grona, nie mniej jednak prywatna rada - nie Tobie decydować, co idzie do kosza, a co nie... ; )
3. Wyszukiwarka rzeczywiście dobra rzecz ; )

Ad Gorefest:
Udowodnij, że przeczytałeś co najmniej 'kilka' tematów dotyczących problemów z emotami na GG... jeśli tego nie robisz, to pada podejrzenie, że nie czytasz forum.

Przykład:

"Mam problem z X, Y i Z. Próbowałem robić tak, jak doradzają w LINK1, LINK2 i LINK3, ale to nic nie daje. Czy ktoś potrafi pomóc?"


P.S. LooL - "odpowiadamy tylko na forum" ... to odpowiedz, bo post niewiele pomógł.


Gorefest: nie bardzo potrafię zrozumieć, o co Ci chodzi. Może mógłbyś wkleić jakieś screenshoty na których zaznaczysz o co Ci chodzi?
Zestawy emotów się wczytuje w opcje-ustawienia-okno rozmowy-emotikony .. tam masz okienko z wypisanymi różnymi stylami emotikon.. zaznaczasz któryś (któreś) i dajesz zastosuj.
Gorefest
Oto chodzi ze przeczytalme kilka tematuw na kturym jest to samo,i ktos ciagle odpowiada na to pytanie:opcje-ustawienia-okno rozmowy-emotikony Ale ja nie mam takiego czegosc jak menu emotikonuw! (może to wina że używam KonnektPlus?)

A za niedokładny temat przepraszam,pisałem go szybko i nie starannie ;p
LooL
No przeciez napisałem zeby klinął na mały plusik przy nazwie "okno rozmowy" z reszta juz nie powinienes miec problemów. Wystarczy wskazać scieżke do plików.
Nie chciałem zeby to było odbierane jako zgrywanie moda.
No nic trudno, nie odstanie się.
Keleos
Zrób zrzut ekranu i wklej na forum jak wygląda Twoje menu po wejściu w opcje-ustawienia.

LooL dobrze mówi, że jak masz link OKNO ROZMOWY opcję, to obok jest plusik.. plusik klikamy i się pojawia nam nowe menu - emotikony.

Jeśli nie masz tego plusa to naprawdę chciałbym zobaczyć screenshot.. bo to niespotykane ; )
Gorefest
Dzięki! Zapomniałem kliknąć tego plusika xD
Keleos
... polecamy korzystać z komputera pod dozorem rodziców...

Temat zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.