Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z kTransfer 2.0.0.4
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
bakerss
Próbuje wysłać do kogokolwiek jakiś plik (mały, duży) to zawsze pisze bląd autoryzacji. Wpisuje IP zewnętrzny, wewnętrzny na porty 1, 1550, biore autodetekcja, to samo. Moge wklejić loga tylko powiedzcie który to konnekt_liveXX.. Dziękuje za wszelką pomoc.
pienio
i tak pewnie nie znam rozwiazania tego problemu, ale nie zrozumialem zupelnie co chciales przekazac.
UNK
sprawdz jeszcze czy dobrze wypelniles wszystko, moze pomyliles sie przy wpisywaniu ipeka albo cos innego
hao
.log wiadomo... zawsze ten z najnowszą datą...

Najlepiej włączyć, spróbować się połączyć i zamknąć konnekta...
Wtedy będzie już nie live a konnekt.log
bakerss
CODE
## [kTransfer2]      Generuję łańcuch połączeń (host=80.50.141.239:1550, name=Francuz, dir=C:\Documents and Settings\sroca crew.SROCA\Moje dokumenty)
## [kTransfer2]      [4faadc8] Stadium 0 -> 1 / 11
## [kTransfer2]      [4faadc8] Nowe połączenie wychodzące (address=ef8d3250:1550)
## [kTransfer2]      [4faadc8] Stadium 1 -> 3 / 11
## [kTransfer2]      APCProc
## [kTransfer2]      [4faadc8] Status = "Łączenie..."
## [kTransfer2]      [4faadc8] Stadium 3 -> 8 / 11
## [kTransfer2]      kTransfer - błąd
Could not connect!
## [kTransfer2]      [4faadc8] Stadium 8 -> 11 / 11
## [kTransfer2]      Zapisuję do historii
## [kTransfer2]      APCProc
## [CORE]       Thread Safe Switch NO Wait! W
## [CORE]       ThreadSafe Recaller plugID=0x1b msg_id=130000
## [wXP UI]      TRAY FG=30042 AC=b00ce M=b00ce UNC=1
## [CORE]   --- IMC_SHUTDOWN (od wXP UI) ...  ---
## [kTransfer2]   --- Zatrzymuję na życzenie, canWork=1 ---
## [kTransfer2]      Zamykam wszystkie aktywne połączenia:
## [kTransfer2]      Wątek główny zatrzymany
## [kTransfer2]      Czekam na zakończenie głównego wątku.
hao
Upewnij się, że firewall nie wchodzi w drogę... Sprawdź czy możesz spingować 80.50.141.239
(linia poleceń i
CODE
ping 80.50.141.239
)

Upewniej się, że niejaki Francuz ( wink.gif ) ma kTransfer (lub GG) na porcie 1550 i nie jest za NATem (czy nie ma przypadkiem prywatnego IP)
bakerss
Moge spingować 80.50.141.239 Firewall mam sieciowy, ale do tej pory mogłem wysyłać i odbierac od użytkowników GG pliki, jednak obecnie od tych samych [:1550] nie moge sad.gif . Do konnekta widze że dochodzą normalnie....
konrad
hm, ja mialem podobna sytuacje. sa nastepujace rozwiazania:
1.za duzo danych sciagasz, typu p2p,etc wylacz i sproboj
2.spr. czy masz wyl. NAT i forward i wlacz autodetekcje i spr. jaki masz otwarty port (na samej gorze wytluszczona czcionka)
3. jezeli nic nie da, sproboj wlaczyc 2 w/w opcje czyli NAT i forward i nic tam nie wpisuj. pobaw sie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.