Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zła interpretacja linków
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Colos
Mam pewien problem z którym walczę od samego początku używania Konnekta. Gdy znajomy wysyła mi link n a następnie coś za nim dopisze
np. "www.jakasstrona.pl/ xD niezle to jest"

Konnekt, zamiast wyciągnąć linka z tekstu, przekierowuje mnie przez przeglądarkę pod taki adres "www.jakasstrona.pl/ xD niezle to jest" (powodując błąd wyświetlenia strony, i wymuszając na mnie Zabawę w pasku adresu).


Przeszukiwałem forum, ale mimo że problemy były bardzo zbliżone do mojego, dotyczyły one czegoś innego.
psota
z kIEview czy kDuoView korzystasz?
Colos
QUOTE(psota @ 21.12.2007 - 12:36) *

z kIEview czy kDuoView korzystasz?


kIEview
psota
IE w której wersji masz?
Nie mam żadnego pojęcia co to może być. Logi raczej się nie przydadzą w tym wypadku, ale możesz ewentualnie załączyć. Mam nadzieje, że ktoś inny zna odpowiedź na Twój problem, bądź odkryje jak mogę pomóc smile.gif
Colos
QUOTE(psota @ 21.12.2007 - 14:30) *

IE w której wersji masz?


IE 7.0.5730.11

Żadnego większego błędu nie ma, więc rzeczywiście logi nie pomogą. Dzięki za starania. Jak znajdę odpowiedź to czym prędzej zapostuje.

btw. Ten sam problem miałem w gadu-gadu, ale raczej powiązania się nie doszukuje.
psota
Jeżeli ten sam, to może spróbuj przeinstalować IE w jakiś sposób. Może coś źle się zainstalowało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.