Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wygląd czcionek na oknie głównym
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Soulern
Witam, jakimś sposobem nie znalazłem podobnego tematu, więc piszę nowy.

Tak więc jakimś sposobem po włączeniu konnekta czcionka nazw kontaktów i opisów się rozmazała, jak widać na załączonym obrazku.

Nie wiem, o co chodzi, nie pomaga restart, zmiana czcionki, koloru czy kontrastu ClearType. W oknie rozmowy wszystko wygląda normalnie. Mam nadzieję, że ktokolwiek będzie wiedział, co mogę z tym zrobić...
psota
Z tego co się oriętuje problem jest związany z TłoK'iem, spróboj pokąbinować z opcjami wtyczki, bądź poszukać na forum w temacie dotyczącym tej wtyczki. smile.gif
Soulern
Ok, dzięki, udało się po wyłączeniu tła, na tym forum można dawać pochwały/plusy? ^^
Teraz pojawił kolejny problem: jeśli zrobię jakiekolwiek tło, znowu wszystko się rozmazuje... Ale z tym już spróbuję sobie poradzić samemu :P
Thanks.
psota
Plusy miały być wprowadzone, ale pomysł nie wypalił. Ale cieszę się, że pomogłem smile.gif
http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...ost&p=77593 tu Mucha zadał pytanie podobne do Twojego, i masz tu odpowiedź. Tak będziesz musiał pokombinować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.