Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Automatyczne logowanie na forum - nie dziala ??
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
undying
Witam, od jakiegos czasu mam problem z automatycznym logowaniem na forum Konnekta... nie wiem dlaczego tak sie dzieje bo jeszcze do niedawna wszystko dzialalo git. Przegladarka IE 6... z proxy i bez proxy to samo... na Mozilli i Operze rownierz... jakies sugestie ?
Arlathan
ustawienie privacy w opcjach ie na najnizszy poziom powinno zalatwic sprawe
Olórin
cos wtym jest, bo ja tez musialem sie kilka razy logowac(nie bylo czyszczenia cookies) no a to ustawienie to tylko do IE, nie sądze zeby ono tu bylo winne smile.gif
hao
No niestety... mi notorycznie gubi nie przeczytane posty :/ Trzeba będzie w końcu zrobić update do nowej wersji...
misiu98
Od jakiegoś tygodnia zacząłem mieć ten sam problem - przedtem wszystko było okej, teraz muszę za każdym razem logować się na forum. Czyściłem kukisy, ale to nic nie pomogło... Czy będzie coś zmieniane w tym temacie?

ps.
używam IE 6 na windzie XP
Davka
Przeklejam z wątku o nie zaznaczaniu przeczytanych postów.
Może to ten sam problem:

"Chyba mam rozwiązanie (przynajmniej u mnie zadziałało):

0. Zamykasz wszystkie okna przeglądarki
1. Kasujesz Konnektowe cookie (u mnie były 2 pliki)
2. Wchodzisz pod adres http://konnekt.info/forum
3. Logujesz sie
4. Zamykasz przeglądarke (nie wiem czy trzeba ale ja tak zrobiłem)

Chodzi ogólnie o to aby nie wchodzić na strone główna Konnekta zanim nie zalogujesz sie na forum.
Jeśli pliki cookie ustawi forum a nie strona główna to posty sie zaznaczają poprawnie.


Mam nadzieję że innym też pomoże (a może pomoże też Hao w poprawnieiu tego). "

Może problem jest na stronie głównej a nie w forum ?
No a co do update forum to jest to robota na 2 minuty max więc powinieneś to Hao zrobić chocby ze względów bezpieczeństwa biggrin.gif
lhs
Wchodzenie bezpośrednio na stronę Forum (a nie na stronę główną) nie pomaga - automatyczne logowanie tak czy tak nie działa.
KaLoH
QUOTE(hao)
No niestety... mi notorycznie gubi nie przeczytane posty :/ Trzeba będzie w końcu zrobić update do nowej wersji...

Popieram ale radze jeszcze poczekac, bo szykuje sie 2.0.9 smile.gif Znalezli kolejnego buga biggrin.gif
case
hmm... a u mnie loguje bez problemu [zarowno Opera jak Mozilla]
kox
Odkąd przestałem używać adresu konnekt.info i zacząłem używać www.konnekt.info, wszystkie problemy zniknęły. Polecam, może komuś to pomoże.
lhs
Nie pomaga.
Zresztą - magia by to była, gdyby coś takiego pomogło...
mlodass
no to czekamy od 2.0.9 bo mi tez niezle buguje forum ;] Rozne tam rzeczy nie kce mi sie pisac.
Davka
Na razie mamy 2.0.8a a nie 2.0.9 biggrin.gif
mlodass
wiem wiem tylko w mojej wypowiedzi przestawilem literki slowie "od" bo chcialem napisac "do" wiec czekamy do 2.0.9 to wtedy nie bedzie bugow tongue.gif O to mi chodzilo tongue.gif
gilek
a ja musze powiedzieć że od pewnoego czasu żadnych błędów nie ma smile.gif wszystkie posty poprawnie się odznaczają i wszystko jest w porządku :]
misiu98
Czego z kolei ja nie mogę powiedzieć... Nadal mi się nie loguje (wywaliłem cookie's specjalnie dla nowej wersji forum). Do tego, strona z wynikami zawsze zwraca mi... 173 nowe posty, niezależnie od tego ile ich pokaże link (... nowych postów). Ale że pokazuje mi faktycznie nowe posty, więc to bardziej ciekawostka, przynajmniej dla mnie biggrin.gif :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.