Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Inna ikonka koło zegara
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
RMaku
Tak jak w temacie jak wrócić żeby było słoneczko a nie taka czerwona koperta.


I w dodatku cały czas miga.
LooL
Moze ponowne ustawinie stylu pomoze ?
Albo moze cos do tego ma wtyka funK?
Bandit
Strzelam, że to powiadomienie o aktualizacjach.

@Down- Dam sobie rękę uciąć, że nie ma ludzi którzy na jego miejscu nie zrestartowali by K
psota
Jest to błąd z autoryzacją konetaktu z którejś sieci. Zrestartuj konnekta powinno pomoć, swoją drogą irytujący bug.
RMaku
psota - reset nie pomaga
xBanditt'o - to nie jest powiadomienie o aktualizacjach
LooL - instalowałem jeszcze raz wtyczkę funkcję stylu deadult nie pomaga
Keleos
ustaw styl na jakiś inny, działający - nie na default. Default u mnie też coś nie działał na początku. Ustaw na byle jaki działający - restart. Potem wróć do swojego ulubionego - znów restart.
Jeśli używasz defaulta jako ulubionego (tak jak ja), to spróbuj tylko zmienić na jakis inny działający - restart, a potem na default (wszystko- ikony i styl i cokolwiek tam jeszcze da sie ustawić na 'brak') i restart. Powinno pomóc.

Najważniejsze być miał schematy ikon na "brak" ustawione.
RMaku
Keleos - zrobiłem dokładnie jak mówiłeś i nic.

Tylko że jak dałem sobie jeszcze inną sieć, aby przetestować, to miałem do wyboru gg, jabbera i zdarzenia. Czyli by wynikało, że to są jakieś zdarzenia, ale niestety żadnych zdażeń nie mam. I teraz pytanie jak się tych zdarzeń pozbyć smile.gif
Bandit
Ja dam Ci uniwersalny sposob:

Zapisujesz sobie gdzieś kontakty oraz profil, odinstalowywujesz konnekta następnie wchodzisz: Start/Uruchom/Wpisujesz Regedit i naciskasz OK

Wciskasz Ctrl+f wpisujesz konnekt klikasz ok coś ci znajdzie to klikasz delete+enter potem F3 (aby wyszukał następny klucz)i znow delete +enter i tak w kolko az nie znajdzie żadnych innych kluczy

Po wszystkim instalka konnekta na nowo, i glanc malina. (hope so)

Wizard
Tak gwoli ścisłości - ta ikonka to wyniki zapytania Whois przez kDodatki smile.gif.
Konrado
U mnie pod tą ikonką przychodzą też pytania o autoryzacje. Klikam na nia poprostu dwa razy i po problemie wink.gif
RMaku
Już sobie poradziłem.
Stworzyłem nowy profil, a ze starego skopiowałem tylko historie, bo ja skopiowałem ustawienia i wgrałem na nowym to automatycznie ikona się zamieniałą na ten wykrzykink.
No i poprostu na nowo wszystko ustawiałem, za pomocą starego.
Ale zauważyłem jak się usunęło msg.dtb to wykrzyknik znikał, tylko wracała ta ikonka konnekta(butelka) a nie słoneczko.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.