Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt upadł :[[[
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
kam104
Siema!
Konnekt pada mi cały czas. Przy każdym uruchomieniu systemu się wiesza i trzeba zamykać proces abo wyskakuje błąd krytyczny. W trakcie użytkowania jest to samo. Projekt w ogóle nie jest rozwijany chociaż nawet nie ma stabilnej wersji oznaczonej numerem 1. Kurde taki fajny program jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy :/ a tu co? ostatnia wersja z września 2005... no żal normalnie, już trzy lata! Konnekt to kaplica! Pada bez przerwy i zawiesza mi inne programy! Przechodzę na razie na GG, w tym czasie wybiorę jakiś inny multikomunikator ale póki nie będzie nowej wersji (nigdy) na konnekta nie powrócę. Jeśli instaluje się konnekta to za każdym razem trzeba pobierać biblioteki dll żeby odpalić takie wtyczki jak sprzątaczK i tą od obrazków GG. Ktransfer już nie działa z nowym GG więc o przesyłaniu plików można zapomnieć. Szkoda... konnekt był najlepszy ale skoro nie jest już rozwijany (chociaż twórcy nawet o tym nie wspomnieli) upadł na samo dno...
psota
Konnekt od dawna jest stabilny, a numerek o niczym nie świadczy.
Może byś dał logi błedu, a nie nażekał, może te pady to wina sprzętu?
A, że windows nie dodaje standardowych bibliotek do swoich produktów to już nie wina konnekta.
kam104
Jak to windows nie daje bibliotek?? To dlaczego ja te biblioteki w konnekcie podmieniam?? To wina konnekta że ani w centralce ani w paczce nie zaktualizuje bibliotek. A sprzęt jest nówka C2DE6300, 1 GB RAM DDR2, 250GB SATA II.
ZenitH
Skoro konnekt ci sprawia więcej kłopotu niż pożytku to radzę się przesiąść na inny komunikator. Masz szeroki wybór więc na pewno czymś się zadowolisz (jeśli nawet by to miało być GG).
Wąsky
QUOTE(kam104 @ 25.12.2007 - 13:29) *
Konnekt to kaplica! Pada bez przerwy i zawiesza mi inne programy!


A mnie to zastanawia, jak ty żeś wykombinował, że to Konnekt zawiesza ci inne programy?

EDIT:
Tak jakoś mi się skojarzyło (niech nikt nie bierze tego do siebie!): Konnekt jest jak Media Markt - nie dla idiotów tongue.gif

Heh, dokładnie to samo mówiłem na tym forum już kilka razy ; ) +Keleos+
Bandit
Otóż to panie kolego, ten pan jak duża część polaków obwinia wszystko tylko nie siebie :/ zobacz na forum jest nas taka masa, i jakoś 99,5%-om ludzi nic się nie zawiesza radzę użyć głowy+szukajki i odrobiny cierpliwości. Tak w ogóle to dlaczego jeżeli nie zadowala Cię to co jest teraz, i pragniesz ciągłych aktualizacji (mając problemy z poprzednimi wersjami) jeszcze tu jesteś? konnekt jak każdy inny komunikator internetowy wymaga odrobiny cierpliwości (oczywiście nie mówimy tu o GG bo w mojej opinii, to nie jest komunikator :-) Temat zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.