Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja kontrolki
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Kuraj
Witam

Próbowałem w ten sposób dostować ReserVed do swoich potrzeb, ale mi się nie udało laugh.gif
Chciałem, aby avatarki znajdowały się w komórce po prawej stronie (coś jak w MSN Messenger) a styl rozmowy przypominał ten z IRCa - głównie po to, aby się ładnie kopiowało. Zrobiłem nawet mock-upa:


(tło w oknie rozmowy to po prostu przyciemniona wersja tapety, chociaż gdyby się dało to zrobiłbym tak, aby prześwitywało pod nim wszystko, co znajduje się pod spodem, a nie tylko tapeta)

To jak, wykorzysta ktoś ideę? smile.gif


Pomysł bardzo fajny, w sumie to chyba zły dział, ale zostawię to tu aby pomóc w rozbudowie btw jeżeli chodzi o tapetę pod spodem przyciemnioną radze poszukać bo o ile mnie pamięć nie myli to VEDzinka zastosowała z zhvirem cuś takowego ! Enjoy - Bandit


edit: Dzięki smile.gif
Keleos
Byle by tylko pobierało avatary np. z kavatar... ponieważ swego czasu miałem okna rozmowy robione w ten sposób, ze każdy miał swoje zdjęcie... nie mniej jednak każdemu musiałem osobny styl okna rozmowy przyporządkowywać... dlatego na 15 najbliższych kontaktach poprzestałem ; )

Tak przy okazji to ciekaw jestem, czy nie dałoby się (np. za zgodą administracji serwisu) pobierać czyjegoś avataru z serwisu nasza-klasa.pl ...

Tak, byśmy nie musieli sami wszystkim fotki ustalać, tylko by się same ustawiały... ; )
Kuraj
Nie cytujemy ostatniego postu ; ) +Keleos+


Może by się dało, ale nie każdy ma tam swoje zdjęcie. Wg mnie styknie zwykłe ustawianie avatarów z kDuoView (kAvatar co to jest i jak to działa?)
Keleos
kavatar to wtyczka do Konnekta... poszukaj... pozwala na ustawianie avatarów (zdjęć) osób, które mamy na liście. Foto wyświetla się w "podsumowaniu" kontaktu.

Nasza-klasa podałem jako przykład... ponieważ to jest największy serwis, jeśli chodzi o ludzi, którzy wrzucają swoje prawdziwe fotki... w każdym razie wśród moich znajomych z listy kontaktów, 56 ma tam konta (i wciąż pojawiają się nowe).
Kuraj
Mam coś takiego, ale nie mam wtyki kAvatar, więc to chyba jest w kDuoView? Bo w ReserVed poprawnie mi się wyświetlały i mogłem (nadal mogę) ustawić w opcjach kontaktu.
Aha swoją drogą, da się jakoś naprawić kontrolkę w kDuo tak, aby były wyświetlane własne obrazki?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.