Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: emotikony w postaci plików
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
BatOOn
wiem że może to mocno zamulać komunikator i sieć.. ale jednak przydał by się taki mały "guziczek" w oknie rozmowy który uruchamiał by opcję wysyałania emotikon jako plików. Tak aby odbiorca mógł odbierać je w trakcie tekstu.

Np.

lol <emotka konnekta> lol

można też przeciągac bądź wysyłać emotki przeciągając je do okna - ale wtedy nie da się ich umieścić w środku zdania;) a mi własnie zalezy na tym by inni widzieli " moje " emotki wink.gif

możliwa była by taka wtyczka ?
psota
O ile pamiętam (nie korzystam z emot tongue.gif) to w kDuoView jak w menu emotikon się kliknie lewym przyciskiem na daną emotke to wywysła ją jako plik.
I nie jest możliwe umieszczasnie obrazka w środku zdania wink.gif
Wizard
Hmm, psota możesz rozwinąć temat? biggrin.gif Bo korzystam z kDuo od dobrego roku, a takowej funkcji nie zaobserwowałem. Emotka wysyła się jako zwykła deklaracja, nie jako obrazek.
BatOOn
a więc jest taka możliwość czy nie xD ? a jeżeli nie da się obrazka w środku zdania to może chociaż na końcu albo na początku - ale nie osobno.
dulek000
Nie można wysyłać obrazków razem z tekstem - GGLib na to nie pozwala (a przynajmniej jej wersja używana w Konnekcie).
psota
Wizard, prawym guzikiem robisz dwuklik na emotce i się wysyła jako obrazek wink.gif
Wizard
A jednak kDuo skrywa tajemnice o których nie wiedziałem smile.gif. Dzięki psota, miła funkcja smile.gif.
BatOOn
Witam.
Chcialem na nowo odpalic temat.
Czy aktualny gglib zezwala juz na opcje opisana w 1 poscie?
SkkF
Nie wiem czy jest to mozliwe, aczkolwiek nikt juz sie nie zajmuje konnektem i watpie zeby komukolwiek chcialo sie aktualizowac gglib.
BatOOn
sorry za offtop ale jak to sie nikt już konnektem nie zajmuje?
nie jest już rozwijamy? czy malo chętnych do pisania wtyczek?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.