Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy z wysyłaniem na Plusa
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
lucjusz
Nigdy nie miałem problemów z bramką Plusa ale ostatnio Konnekt nie chce wysyłać na plusa smsów. Wyskakuje błąd: "wystąpiły problemy z połączeniem". Z bramki na stronie oraz z Tlen'a smsy się wysyłają. Jakieś propozycje?
paveleck
nie mam najmniejszych problemow z wysylaniem na Plusa,moze przekroczyles limity? chociaz to raczej malo prawdopodobne,moze to byla chwilowa awaria
piotr.ek
U mnie tez nie dziala... darmowa bramka na stronie plusa rowniez nie smiga sad.gif
lucjusz
Właśnie spróbowałem i się wysłało. Nie wiem czemu wcześniej nie działało.
Cóż ważne, że już się wysyła smile.gif
piotr.ek
U mnie caly czas (i to nie od dzis) problemy z bramka wywala... Moze ktos wrzuci dzialajacy w 100% kod bramki plusowej? smile.gif
stryku
u mnie nieraz tez nie chce sie wysylac na plusa. i wiem ze to nie jest wina limitow bo ze stronki smiga. czasami nawet pare dni mi nie dziala wysylanie smsow z K smile.gif nie wiem co jest. ale jak nie dziala wysylanie przez K to mozna uzyc transportu sms na jakims serwerze jabbera i przez niego wysylac smile.gif o ile mozecie wogole wyslac cokolwiem na jabbera przez Konnekta bo ja nie moge sad.gif Wiec np jak ktos korzysta z chrome.pl w jakims innym kliencie np PSI niech sie zarejestruje do tego transportu a nastepnie do listy trzeba dodac kontkat o takim JID : +486xxxxxxxx@sms.chrome.pl i mozna spokojnie pisac normalnie do tego kontaktu a bedzie to wysylane na kom smile.gif niestety dziala to juz tylko na siec Plus GSM

tak tak wiem ze wiekszosc to pewnie zna ale nudzilo mi sie to musialem cos napisac tez chce sie przydac smile.gif i bez zgryzliwosci prosze smile.gif
hao
Większość właśnie raczej nie wie o możliwościach transportów... Przy okazji... niebawem nowy kJabber!
Aule
Transport sms korzysta chyba z 1rstwap'u. Przynajmniej jak sie zarejestrujesz w pełni.. U mnie np tylko na ere chce wysyłać. :roll:

Hao czekamy z niecierpliwością. biggrin.gif
stryku
no tak zapomnialem dodac smile.gif jak przy rejestracji podasz dane z 1rstwap to wtedy z niego bedzie korzystac a nie wiem dlaczego on nie obsluguje ideii i plusa bo nic z niego nie dochodzi. A jesli rejestrujac sie do tego transportu gg nie podasz nic to wtedy na plusa bedzie wysylal przez bramke email->sms ktora ma PLUS GSM smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.