Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zmiana w gg na niedostepny
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
emichal
Czesciej niz rzadziej zdarza sie, ze zmieniajac status z połączonego w sieci gadugadu i tylko w niej (dostepny, ukryty itp.), na niedostepny, konnekt wywala albo blad krytyczny albo po prostu nieodpowiada i pomaga tylko zamkniecie procesu. Zaczynam tracic juz na to cierpliwosc, mam wgrane wszystkie biblioteki (badz moze nie?), ostatnio reinstalowalem program. Co moze byc tego powodem? Moze blad tkwi w plikach mojego profilu? Zdarza sie, ze w dniu ani razu sie nie zawiesi, zdarza sie ze (tak jak w tej chwili) co probe rozlaczenia wisnie.

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnekt_live_08_01_01_02_.log)

edit
log jest ze stanu gdy konnekt zawiesza sie i trzeba zabijac proces, nie udalo mi sie zmusic programu do wywalenia krytyka, jesli zdolam to wkleje
jest:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnekt_live_08_01_03.log)
atol
chyba czegoś brakuje w tym logu
s0nia
u mnie dzieje sie to samo.
przy pierwszej zmianie statusu nie, ale bardzo często przy którejś kolejnej zmianie na niedostępny K sie wiesza.
( krytyka nie wywalił mi nigdy)
loga nie umieszczę bom niewtajemniczona i nie bardzo wiem skąd miałabym go wziąć.
Sija
dziwna sprawa... wylacz kRSS i sprawdz czy blad bedzie nadal wystepowal - watpie, zeby pomoglo ale sprawdzic nie zaszkodzi
dulek000
Te "dziwne" logi w kRSS to normalka. Skutek braku doświadczenia przy developowaniu - starałem się logować jak najwięcej.
Keleos
sOnia: "loga nie umieszczę bom niewtajemniczona i nie bardzo wiem skąd miałabym go wziąć."

Jak zamieszczać logi: http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...p;f=35&id=5

.. wystarczy czytać to, co się powinno - czyli ogłoszenia w działach (jest ich naprawdę niewiele!) - i stajesz się 'wtajemniczona' ; )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.