Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z historią
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Aule
Mam taki problem. Jeśli ktoś ma ustawiony nr.kom. to jak biore historie tego kontaktu, to nie włącza sie historia rozmów, tylko wysłanych sms'ów. Da sie z tym coś zrobić?
Sahasrara
Potwierdzam i popieram. I nawet nie wiem czy potrzebna jest opcja w menu, chyba że ktoś używa K. tylko do smsów.
Aule
Może jeśli ktoś ma tylko nr.kom. to wtedy historia sms'ów. Jeśli natomiast ktoś ma ustawiony nr gg i nr.kom to wtedy sie włącza historia rozmów, tzn. historia rozmów ma wyższy priorytet od histori sms'ów Tak chyba byłoby najlepiej. biggrin.gif
gilek
to zależy od ostatniej akcji dla danego kontaktu. to znaczy, że jak wysyłasz sms'a to w historii wyświetlają ci się wysłane sms, a jeżeli pisałeś normalnie to wyświetla się historia rozmów. Z resztą było to już kiedyś na forum.
case
QUOTE(gilek)
[...] Z resztą było to już kiedyś na forum.

takie wlasnie mialem odczucie...
Aule
No ja nie wiem. Ale gadam se z kimś, a jak chce jego historie zobaczyć, to mi sie historia sms'ów wyświetla, więc to nie jest ostatnia akcja. :?
Keeper
Czy ruszylo sie moze cos w tym temacie ?
Znalazl kto moze rozwiazanie tego wyjatkowo irytujacego niedociagniecia ?
Aule
No u mnie się już normalnie włącza biggrin.gif
Keeper
dobrze Ci :!:

ja tez tak chce !!! laugh.gif

jak to zrobiles? no przyznaj sie wink.gif
Aule
laugh.gif Nie wysyłam SMS'ów Konnektem. Ale numery komórkowe mam powpisywane i włącza mi sie historiia rozmów.
Lukas77
sprawdzałem u siebie i za każdym razem włącza mi się historia rozmów, wysłałem sms'a do jakiegoś kontaktu i wywołałem historię i tez się ustawiła na rozmowach... nie wiem, chyba problem leży po innej stronie...
Quadracik
u mnie przy każdym wywołaniu historii dla kontaktu dla którego KIEDYKOLWIEK wysłałem SMSa [a który to SMS jest zapisany w historii] ZAWSZE objawia się przejściem do historii SMSów....
bardzo wnerwiające....
jak rozumiem nadal nie ma na to żadnej rady?

a przynajmniej nie znalazłem nigdzie na forum... wszystkie aktualizacje konnekta na bieżąco.... także te "beta"....

Pozdrawiam wszystkich
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.