Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SlanXP3
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Powiadomienia (K.Notify)
merman
SlanXP3 by M3rm4n


Pięć skórek K.Notify dedykowanych posiadaczom stylu SlanXP3(Visual Styles).
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (slanxp3knotify.zip)

Miłej zabawy! wink.gif
lukaszgl
Bardzo ładne, dzięki.
Zamierzasz zrobić jeszcze inne modyfikacje tej skórki?
Mam tutaj na myśli zmianę położenia "x" w skórce bonusowej, a dokładniej to przesuniecie w dół.
Ewentualnie czy pozwalasz na modyfikacje, jeżeli nie planujesz żadnych innych wersji wink.gif
merman
Ok, moge to zrobić, ale powiec mi czy ten "X" ma wystawać czy nie?

EDIT: Takie może być?
LooL
A mógłbys zrobić tak zeby cała jedna połówka była biała?
Bo tutaj na kawałek białej wchodzi ten czarny pasek do góry. sad.gif
Bandit
Zdecydowanie ten czerwony paintowy pasek odpada:) zainwestuj w coś innego co go przekroi, a będzie idealny.
mariush
QUOTE
Zdecydowanie ten czerwony paintowy pasek odpada:) zainwestuj w coś innego co go przekroi, a będzie idealny.

A co to ma do rzeczy?

Świetne, naprawdę bardzo mi się podobają, mimo iż tego VS nie używam. Jedynie czcionka na jasnym tle jest lekko rozmazana. Nie wiem czy to sprawa cleartype, czy użytego fonta.
merman
QUOTE(LooL @ 7.01.2008 - 20:47) *

A mógłbys zrobić tak zeby cała jedna połówka była biała?
Bo tutaj na kawałek białej wchodzi ten czarny pasek do góry. sad.gif

Wybacz nie bardzo cię rozumiem. Chodzi ci wyłącznie o te reprezantacyjne obrazki?

QUOTE(Bandit @ 7.01.2008 - 22:37) *

Zdecydowanie ten czerwony paintowy pasek odpada:) zainwestuj w coś innego co go przekroi, a będzie idealny.

Jest "photoshopowy". tongue.gif Nie wiem czy mi się chce. Ztego się nie strzela.

QUOTE(yamcha @ 7.01.2008 - 22:47) *

Świetne, naprawdę bardzo mi się podobają, mimo iż tego VS nie używam. Jedynie czcionka na jasnym tle jest lekko rozmazana. Nie wiem czy to sprawa cleartype, czy użytego fonta.

Mi osobiście ten efekt się podoba i wynika z zastosowanego cienia. Jak chcesz to możesz zmnienić to w pliku "*.ini".
Bandit
QUOTE(yamcha @ 7.01.2008 - 22:47) *

A co to ma do rzeczy?


A to, że "brzydko" wygląda?
lukaszgl
Dziękuję, o taki właśnie efekt jak w "SlanXP3_2_black" chodziło smile.gif
To się nazywa błyskawiczne rozpatrzenie prośby.
LooL
QUOTE(merman @ 8.01.2008 - 02:30) *

Wybacz nie bardzo cię rozumiem. Chodzi ci wyłącznie o te reprezantacyjne obrazki?

Chodzi o to zeby to co jest zakreslone było białe. Jedna połowa cała biała, druga cała czarna wink.gif i będzie git.

Załączniki

sasquacz
LooL: sciagales ta paczke? przeciez to jest tylko podglad, w rzeczywistosci nie ma bialo czarnej skorki
mariush
Sasquacz, właśnie że nie ma całej białej wersji ;-)

QUOTE
A to, że "brzydko" wygląda?

(jeszcze raz) A co to ma do rzeczy? To tylko podgląd dwóch wersji kolorystycznych. (Że niemal zacytuję autora) Nikt z tego przecież nie będzie strzelał.

Jeśli chodzi o ten cień, to czcionka jest strasznie przezeń rozmazana. IMHO lepiej wygląda na czarnym tle smile.gif
sasquacz
QUOTE(yamcha @ 8.01.2008 - 20:15) *

Sasquacz, właśnie że nie ma całej białej wersji ;-)



nooo, ale chodzilo mi o to, ze nie ma tego co na podgladzie wink.gif
LooL
Wiem że nie ma tego w paczce, ale raczej będzie więc sie zasugerowałem podglądem.
merman
Tzn. chcesz mieć styl tylko z tą cienką ramka?
LooL
Tak, tylko ze chce zeby to co jest zaznaczone było białe, tzn taki odcien jak reszta, a druga połowa zostaje czarna.
merman
Tak podzielone jest tylko na tym obrazku, a style są osbno. A ciebe pytam się tylko jaki chesz żebym styl zrobił, bo to jak jest zaprezentowany na forum mi odpowiada i nie mam zamiaru tego zmieniać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.