Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnket Plus - kilka pytan
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
reXio
Witam,

mam kilka pytan :

1. skonfigurowalem Konnekta wg. wlasnych upodoban. Czy da sie gdzies zapisac te ustwienia tak zeby przy nastepnej instalacji Windowsa wszystko juz bylo gotowe?
Moze da sie skopiowac caly folder z Konnektem i pozniej go podmienic? Przed instalacja? Po instalacji?

2. Wtyczka pozwalajaca mi widziec kto ma mnie na swojej liscie kontaktow - rozumiem ze to te trojkaciki kolo "sloneczek". Nie do konca kapuje o co w tym biega bo dziala to dziwnie... Czasem sa zolte, czasem zielone...

3. Swego czasu w GG jak dodalem swoj numer na liste kontaktow to widzialem sie jako DOSTEPNY (lub inny status jaki akurat mialem). Czy mozna cos takiego zrobic w Konnekcie?

Dziekuje za info.

Wizard
1. ExPIMP, K+. Katalog profilu wystarczy skopiować i wrzucić do odpowiedniego folderu, po świeżej instalacji.

2. Wtyczka Selekcja
zielone - ma Cię na liście
zółte - niewiadomo
czerwone - nie ma

3. Wtyczka StatuseK.
reXio
Dzieki, punkt 1 i 3 z glowy smile.gif

Powiedz mi jeszcze odnosnie punktu 2. Juz kumam tyle tylko ze te ikonki siweca sie kiedy chca. Nie mozna ich ustawic jakos na sztywno...

Widze je kolo kazdego kontaktu jak przewijam liste kontakotw... Dziwne.
Wizard
Z tego co wiem Selekcja zamula z TłoKiem. Zresztą ja wolę używać kDodatki, opcja sprawdzania czy kontakt ma Cię na liście odbywa się przez prawoklik na kontakt --> kDodatki. Jeżeli nie - będzie informacja Nie ma Cię na liście. W innym wypadku będzie wyświetlony jego stan p2p - oznacza to, że jesteś u niego w kontaktach.
LooL
QUOTE(reXio @ 12.01.2008 - 12:52) *

2. Wtyczka pozwalajaca mi widziec kto ma mnie na swojej liscie kontaktow - rozumiem ze to te trojkaciki kolo "sloneczek". Nie do konca kapuje o co w tym biega bo dziala to dziwnie... Czasem sa zolte, czasem zielone...


Wtyczka GetToKnow pokazuje osoby które mają cię na liscie, a ty ich nie.
donmaniollo
Siema ja tez mam kilka pytan wiec podepne sie pod temat biggrin.gif



te trojkaciki wchodza mi na nazwe kontaktu. dlaczego?? biggrin.gif
idze zrobic zeby opis byl normalna czciaka a nie pochylona ?? - zrobione biggrin.gif

pozdrawaiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.