Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mooj K'nnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Keleos
Windows XP na Astonie (styl: No Escape), tapeta 'kradziona' od jednego z użytkowników forum w dziale 'pokaż swój pulpit' ; )
Rozdziałka: 1024x768
Wtyczek Konnekta nie ma chyba po co wymieniać ; )

Styl ikonek standardowy, w oknie rozmowy mam emoty IMFIL, a styl okna rozmowy to Laguna Azzurro z drobnymi przeróbkami.

(Jak widać nie do końca jest zgrane tło konnekta z tłem pulpitu /tapetą/, a to dlatego, ze mi nie chodzi przeźroczystość w tłoku tak jak należy i musiałem wyciąć odpowiedni fragment tapety i wrzucić jako tło Konnekta... heh)

Załączniki

...Jasiu
blink.gif

Fajne fajne
Długo nad tym konnektem siedziałeś:/?

Ahaa:/ i weź coś mi powiedź jedną rzecz...
W oknie rozmowy masz tam trzy takie czarne obrazki... weź mi powiedź co to za wtyczki i co one potrafią tongue.gif
Keleos
Te 3 czarne obrazki to wtyczka Kadula.
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=10815 - oto co potrafi.

Ja osobiście wrzuciłem tam sporo przysłów i tak dla zabawy ni stąd ni zowąd czasem je wysyłam ludziom (oczywiście nigdy nie wiem jakie padnie, w tym cała zabawa x D)
...Jasiu
Okej xD Już mam elegancki program;-) Ten Jacet to mądry jest strasznie:P

Ej a jak to zrobić żeby mieć tą "Kadule" w oknie rozmowy ?
LooL
Konnekt ładnie przezroczysty wink.gif Okno mogłoby być bardziej ciemne pod kolor pulpitu. Ogólnie moze byc wink.gif

Jasiu po zainstalowaniu wtyczki domyślnie powinno pojawić ci Kadula w oknie rozmowy, a moze się schowała pod ">>"
...Jasiu
No właśnie nie ma:/
Mogę tego używać jak kliknę prawym na kontakt no to tam mam a chodziło mi o to bym miał to w oknie rozmowy:P
Taka wygoda;-)
Keleos
Poszukaj dobrze w oknie rozmowy, bo MUSZĄ tam być te ikonki... po prostu gdzieś się schowały... sprawdź czy na pewno nie ma >> tak jak LooL napisał.

Najwyraźniej masz za dużo przycisków i się pochowały.

LooL - Okno rozmowy jest takie jasne, bo wcześniej miałem jasny pulpit i ogólnie styl [Konnekta i komputera] (jasno-błękitny). Potem zmieniłem styl, a okno zostało, bo mi się podoba ; )
T O K E N
Muszę przyznać że mam podobny problem :/
Nawet spróbowałem niektóre wtyczki powyłączać i zostało mi tylko pare ikonek i nadal tego nie ma!

Kombinowałem i z tym:
Ustawienia>Okno rozmowy>Formatowanie>wyświetlaj przyciski formatowania... (B, I, U kolor)

Nic!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.