Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka która kiedyś pozwalała na pisanie dluszych opisów
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
Bulletoss
Witam.
Naprawdę długo się naszukałem wtyczki która, umożliwiała pisanie pionowych i dłuższych opisów.
Bardzo mi na niej zależy więc b. proszę o podanie linku do niej lub przynajmniej nazwy.
Pozdrawiam
Varabi
Dłuższych niż 70 znaków w sieci GG się nie da. Protokół nie pozwala na więcej. W Tlenie chyba do 100. Natomiast pionowe można ustawiać za pomocą kZmieniacz, która przy okazji umożliwia ustawianie statusów na raz we wszystkich sieciach.
T O K E N
Nie wiem kto Ci powiedział o takiej wtyczce bo tak jak powiedział Varabi ; takowej nie ma
varez
hmm, Varabi, a ja mialem kiedys komunikator (za nic nie moge sobie przypomniec co to bylo), co pozwalal wklepac dla gg opisy dluzsze o jakies 8 chyba znaków.. i to działało!
Lwiczek
OMG... 8 znaków więcej, szaleństwo po prostu! W najnowszej wersji 8 beta da się OIDP 160znaków ustawić... niemniej przy jabber/xmpp (brak limitu) nadal wypada to słabo - kiedyś dla testu wkleiłem jakiś artykuł, z rzepy bodajże, i bez problemu dało się odczytać, niemniej jest to już sztuka dla sztuki wink.gif
dejko
Dobrze mówi. Było takie coś kiedyś chyba w AQQ. Okazuje się, ze można ustawiać opisy na GG długości 75 czy 78 znaków, po wykonaniu jakiegoś tam tricku.
Ja tego nie używałem, bo co mi tam 8 w ta czy w tą, ale na forach się tym rajcowali.
varez
ja nie wiem czy to nie bylo w papli tongue.gif.. uwazam ze przydalo by sie wiecej znaków (200? na pewno nie bez limitu.. po odpaleniu gg mialbym 2MB opisów pobierac?), ale jak sie neo-waci dorwą, to same line feedy powstawiają do opisu tongue.gif
WRON3k
aktualny protokół pozwala na 75 a GG8 pozwala na coś koło 250 i tego nie przeskoczysz tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.