Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Plan lekcji?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
T O K E N
Siemanko

pomyślałem sobie że może komuś w wieku "szkolnym", przydał by się plan lekcji jako wtyczka do Konnekt'u! Mi coś takiego by się przydało... No bo tak grzebać po plecaku, za szukaniem tego planu, to jednak nie lada przygoda i wyzwanie wacko.gif
Ja mam za wąską głowę na to by zrobić taką wtyczkę, takżę tylko proponuję by ktoś o tym pomyślał... dry.gif
Jest już kTerminarz ale tam czegoś takiego się nie ustawi... wink.gif

Chodzi o prosty komunikat (coś w stylu k.Birth), który mówił by jakie mamy jutro lekcje:P
Oczywiście owy plan wpisywało by się w ustawieniach tej wtyczki blush.gif
No albo takie większe okno, z planem na cały tydzień wink.gif

Jeżeli ktoś był by tak dobry, i zrobił by ową wtyczkę, to był bym bardzo wdzięczny biggrin.gif

Pozdrawiam smile.gif
psota
Zrób sobie plik z planem lekcji i dodaj kontakt faworKi
T O K E N
Okej okej
Ale to nie to samo:/
psota
No nie wiem jak to inaczej widzisz niż komunikat wywoływany kliknięcie. Ma ci przypominać co 5 min jakie masz jutro lekcje? biggrin.gif
T O K E N
Może nie co 5 minut:P
Ale np. przy włączeniu Konnekt'a...
psota
Checky + Wykonaj jednorazowo C:\plan_lekcji.jpg wink.gif
joj_sport
albo jeszcze lepiej... ustaw sobie plan jako tapete na pulpicie :] przyklej kartke przy monitorze, zostaw na biurku... masz wiele mozliwosci tongue.gif
T O K E N
Widzę że tylko ja jeszcze chodzę do szkoły:PP
(chyba!)

Dobra nie to nie:P

FaworKa mam:D
Konrado
Ja pamietam, ze swoch czasów szkolnych, że po pwnym czasie (czyt. 2-3 tyg.) plan pamietałem w głowie i nie potrebowalem, zadnej karteczki biggrin.gif
T O K E N
A i pewnie;-)

Nie sądzę żeby ze mną było inaczej:P

Powiedźmy że to był mało potrzebny pomysł:D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.