Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zelu
No wiec mam pewien malutki problem wink.gif Z paroma osobami mam naprawde duza historie rozmow (powyzej 20mb), no i co tu ukrywac czekanie dwoch minut az sie laskawie zaladuje gdy sie chce cos sprawdzic jest meczace wink.gif Wylaczylem juz linki i emotki, co dalo male przyspieszenie (kwestia wygody), ale to i tak za malo. Da sie cos zrobic zeby historia smigala szybciej?

Mam kieview, ale w razie czego przesiade sie na kduo.

Myslalem moze czy nie da sie zrobic czegos, zeby historia byla wczytywana tylko od pewnego momentu wczesniej ustawionego.

Owszem zawsze moge stary plik zachowac i zaczac nowy, ale to bedzie jeszcze bardziej niewygodne.

cheers biggrin.gif
ZeuS_85
jak tak bardzo nie chcesz stracić rozmów wejdź do katalogu konnekta/profils/(wybierz swój profil)

tam będziesz miał katalog "historia" skopiuj go sobie opisz jakąś datą i potem wejdź do konnekta i wyczyść historię smile.gif tamtą będziesz miał zachowaną na czarną godzinę a tu zaczniesz od nowa smile.gif

Innym sposobem możesz zapisać wszystkie rozmowy w osobnych plikach <lol> tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.