Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotikony - win98 ? Help!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Arystopaulo
Witam, mam taki problem.
Zainstalowałem konnekta na win 98 SE. Poprzednio bawiłem się przez rok tym na xp'eku. No i wtyczki skopiowałem, stawienia też. Na laptopie (z win98 własnie) zainstalowałem najnowszą instalkę konnekta. wszystko ustawione. Parę błędów ale sobie z nimi poradziłem. Natomiast jest jeden wielki problem. Nie mam emotikonek w oknie rozmowy nawet do wybrania. Mimo iż w stawieniach są zaznaczone. i wybrane haczykami tak jak mi działało na XP. Niewiem co jest?? :|

Może chodzi o ten dopisek pod ustawieniami emotikon:
QUOTE
Menu emotikon dostępne tylko w systemach Windows 2000/XP/2003


Co to znaczy? Że nie będe miał ikonek? ( aha, jeszcze jedno. jeżeli napisze do kogoś ; p to widzę ikonkę i on też. chodzi tylko o wybór, nima tego sad.gif )

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
psota
Menu emotikon dostępne tylko w systemach Windows 2000/XP/2003 wink.gif
Jeszcze w Viście działa wink.gif
Nie ma możliwości, aby menu działało w 98 smile.gif
Możesz ewentłalnie sprawdzić czy w kDuoView działa menu(prawdopodobnie tak gdyż w Wine mi działało) wink.gif
Arystopaulo
Ale jak to może nie działać? sad.gif Przecież różni ludzie pracują na róźnych systemach operacyjnych..
Nie ma jakiejś starszej wersji wtyczki która to zmieni? Tylko że wogóle nie wiem jakiej to by bo żadna nie jest za to odpowiedzialna...

A to to co to jest? Wtyczka? I jak to działa? Byłbym wdzięczny za tą jeszcze odpowiedz.

Pozdrawiam,
Arystopaulo
No niestety... ta wtyczka mi nie działa kompletnie. Może też przez to że top windows 98 sad.gif Nie wiem co więcej zrobić...
ZenitH
kduo korzysta z mozilli jak sie nie myle wiec mozesz sprobować z zainstalowana przegladarka mozilla
Wizard
Raczej z zainstalowanym Mozilla ActiveX - http://www.iol.ie/~locka/mozilla/MozillaControl1712.exe

Arystopaulo
Tak tak, wiem. Mimo to wciąż ten sam błąd:

QUOTE
Wystapił błąd podczas ładowania plugins\kDuoView.dll

Jeżeli nacisniesz tak plugin ten nie będzie ładowany ponownie.

----------------------

Load Failed(1157) Jeden z plików do uruchomienia tej aplikacji nie może zostać znaleziony,


A przecież wszystko mam...
Niewiem kompletnie co już jest sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.