Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ikony i nie tylko :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
ok zaczynamy

mam taki pomysl poniewasz nie dawno dodaliscie filtracje kontaktow mam taki pomysl aby rozmowca ktory jest odfiltrowany i pisze do nas dodal sie w tym momecie automatyczine do listy i na dodatek na samej goze wszystko jako opcja czyli do koloru do wyboru zeby dalo sie ustawic tak jak ktos chce bo ja np odfiltrowac chce tez z opsiem ludzi tego sie nie da ale da sie niewidocznych i teraz jak ktos napisz to chce miec tak zeby ta ikonka migla w polu widzenia i miec mozliowic wylaczenia migania ikony kolo zegara to chyba tyle pliz o ta opcje smile.gif


ps. mam nadzieje ze nie pisalisice o tym zwlaszcza ze to nic takiego ale ulatwia zycie

pozdrawiam MEK
Lukas77
Nie rozumiem trochę, przecież kontakt, który jest filtrowany jeśli napisze do nas coś to automatycznie pojawia się na liście sygnalizując tym samym zmianę aktywności.
hao
Właśnie dlatego kontakty z opisem NIE SĄ odfiltrowywane... Ponieważ w ten sam sposób sygnalizowane są kontakty piszące do nas wiadomość...
pienio
nic nie rozumiem. :/
sorry musialem cos zle napisac

tak jak mowisz hao masz racje ale dopiero ikonka pojawi sie gdy z ta osoba zaczniemy pisac a ja chce nie tylko zeby odrazu po "napisaniu" pojawila sie nie odfiltrowana ale na goze i z migajaca ikonka smile.gif no i opcja zeby wylaczyc migajaca ikonke w tray po za tym filtracja nie dziala za dobrze teraz mi ikonka po napisanniu nie pojawila sie przy ustawieniu:

pozostale i gadu-gadu

i na to wyglada Lukas77 ze nie dziala tak jak mowisz chyba ze cos zle wybralem
kox
Ja też niczego z tego nie rozumiem. Może gdybyś używał kropek i przecinków budując zdania...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.