Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opis dla jednej osoby? Jak to zrobić.. :\
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
hotek
Chyba temat wszystko wyjaśnia... Chciałbym żeby mój opis widziała tylko jedna osoba... :\ Jest to możliwe? Od razu mówię że zablokowanie innych numerów żeby nie widziały mojego opisu juz przewidziałem.. Ale coś innego.. .:| blush.gif blush.gif blush.gif
psota
Nie ma takiej możliwości. Ograniczenia protokołu.
hotek
QUOTE(psota @ 30.01.2008 - 22:59) *

Nie ma takiej możliwości. Ograniczenia protokołu.

Ale jeśli np ukryje status przed wszystkimi z listy tylko nie przed tą jedną osobą to będzie działać?? blush.gif blush.gif
Keleos
No sam pisałeś w 1szym poście, że ten sposób rozkminiłeś.. więc skąd pytanie?
Tak, wtedy tylko ta osoba będzie widzieć opis. Dla pozostałych będziesz niedostępny bez opisu.
ved
Nieprawda bo GG ma dziury i opis bedzie widac tez dla innych, nie ma na costakeigo sposoby, jest za to jabber:>
Keleos
Sprostuj co dokładnie jest nieprawdą, bo ukrywanie opisu DZIAŁA, jesli mamy na myśli ludzi z naszej listy kontaktów... nie bardzo rozumiem co nasz na myśli pisząc 'innych' ...
ved
na mysli mam to ze niby dziala ale tak naprawde nie dziala, a przynajmniej nie w 100%.

vied jak ukrywasz przed kims opis to calkiem mozliwe ze on go jednak widzi:>
Keleos
testowałem to na sobie (jednoczesne odpalenie Konnekta i GG, oraz Konnekta i Psi) oraz na kilku znajomych, zanim zacząłem używać... jak dotąd nie zdarzył mi się nigdy defekt.

Jedyne bugi jakie miałem, to wirusowe chowanie opisu.. czyli po prostu co jakiś czas mi SAMO nowe osoby dodawało do listy zablokowanych... no i to było dość denerwujące, dlatego używam tylko w ostateczności, jak mam baardzo zły humor i nie wypada niektórym osobom ujawniać mych bluzgów na opisie ^^
.misiek
Nie dziala ukrywanie w ten sposob:

Musisz byc zalogowany na serwerze zeby ukrywac swoj status/opis. Kiedy sie wylogujesz z serwera GG i ktos zaloguje sie po twoim wylogowaniu, to bedzie widzial Twoj opis.

Watpie, zeby przez ostatnie 3 lata poprawili ten bug ^^,

73!


---
ved, nie ma jak jabber i Privacy Lists [ale K w ogole nie obsluguje takich rzeczy] ^^,
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.