Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy z programami dot. deskmoddingu
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt > Wasz pulpit
Bandit
Umieszczajcie tutaj wszelakie problemy dot. programów,łatek , komunikatorów etc. do moddowania desku.

Dobrze byłoby gdybyście odnosili swoje posty, cytując inne wypowiedzi z których zaczerpnęliście program (jeżeli takowe są)

Przykład:
Witam, mam problem z programem TAKISOBIEPRZYKLADOWYPROGRAM który znalazłem w poście
QUOTE
TAKIMSOBIEPRZYKLADOWYM


Mój problem polega na tym: NOITUTAJWPISUJEMYSOBIENASZPROBLEM
mk89
No Ja mam problem z UXTheme.Multi-Patcher z paczki.

Nie działa.

Próbowałem też UXTheme.Multi-Patcher.5.5 to wyskakuje:


Windows: XP Pro SP 2 (5.1 kompilacja: 2600)
Bandit
Załączyłem patch tam masz instrukcje, jak nie będzie działać to pozostaje reinstal windy.

Załączniki

mk89
QUOTE(Bandit @ 31.01.2008 - 13:40) *

Załączyłem patch tam masz instrukcje, jak nie będzie działać to pozostaje reinstal windy.


Tak. Tylko po zmianie nazwy pliku na uxtheme.dll.old po chwili tworzy się znowu plik uxtheme.dll...jakieś pomysły?

Oke, poradziłem sobie przy kombinowaniu z dllcache i działa wszystko jak należy wink.gif Dzięki
Grave Dogger
Zrobiłem tak jak napisałeś w instrukcji Bandit i nadal to samo, a jakieś 2-3 dni temu był robiony format sad.gif

Co zrobiłeś mk89 że wszystko jest ok ??
GuZiK
Mi to pomogło http://www.centrumxp.pl/Img/Art/Skiny/uxtheme.zip
Grave Dogger
Mam problem z modernizacją pulpitu wg Bandit a konkretnie z stylem areao4.

Wszystko było ok i pięknie wyglądało ale po zainstalowaniu SP2 styl areao4 znikł
próbowałem go przywrócić postępują krok po kroku w zamieszczonym tu opisie -> http://www.centrumxp.pl/Artykuly/Wyswietl....a%25u0107_skiny
co prawda nie szło tak idealnie jak w tym opisie ale koniec był taki sam, przynajmniej tak mi się wydawało bowiem stylu areao nadal nie ma sad.gif

Co w końcu zrobić by wszystko działało??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.