Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Q-la
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
ved
Pomysl - Konrado
Schemat ikon Spassa, nowe sa tylko ikonki z listy kontaktow.




Jak widac brak zbednych ikonek do jabbera (away, dnd i n/a maja wszytskie jednakowa ikonke)
--->>DOWNLOAD<<---
Konrado
A to mój screenek, jako, że praca jakby zbiorowa smile.gif

Bandit
Jak skasowaliście nazwy nagłówków z.w/ew sieci Gadu/jabber?

@Konrado: rozumiem, że twoja "ramka" to po prostu tłok ? czy vista?
Konrado
ad. 1 Trzeba pytać ved wink.gif

ad 2. Odpowiednio zmodyfikowany tłok.
mariush
Bandit - ściągnij najnowszą sprzątaczkę (grupy.dll wersja 0.7, w temacie SprzataczK).

Te ikonki mają IMHO strasznie brzydkie wygładzenie. Tzn. bardzo widoczne są pixele na krawędziach.
Keleos
ściągnąłem.. i... nie widzę żadnej różnicy ; /


edit: OK, znalazłem.. dzięki ; )
merman
A zajrzałeś do ustawień? Poszukaj "ukrywaj tytuły grup".

QUOTE(KonradoFFC @ 2.02.2008 - 18:46) *

ad 2. Odpowiednio zmodyfikowany tłok.

Może byś coś więcej na ten temat napisał?
Konrado
QUOTE(yamcha @ 2.02.2008 - 20:26) *

Te ikonki mają IMHO strasznie brzydkie wygładzenie. Tzn. bardzo widoczne są pixele na krawędziach.


Ikonki mają ładne wygładzanie, ale niestety konnekt robi spustoszenie w tej materii, na obecnym poziomie nie istniieje możliwość poprawienia tego, niestety.

Troche to zagmatwane, a ja nie umiem tłumaczyć, ale spróbuje. Potrzebujemy PS'a.
Wyłaczamy pokazywanie przez tłoka obrazka pod lista i robimy screena (najlepiej jeśli tło bedzie wyrozniać się kolorem od tapety jakiej używamy) oczywiscie okna z ukryta ramką (K+), wrzucamy screen do PS'a, nastepnie na druga warstwę wrzucamy tapete.
Na screenie zaznaczamy czesc pod listą (tą z której wylaczylismy tłoka) i wylaczamy ta warstwę, kadrujemy, następnie używająć wybranej przez nas ramki - w tym wypadku jednej z skórek z ObjectDocka dobieramy jej rozmiar tak, żeby miesciła się ona w granicach skadrowanego przez nas pasa listy, zapisujemy plik jako png i wrzucamy na tło.

Vendisse, na pewno lepiej by to wytłumaczyła tongue.gif
ved
Dokladnie tak jak napisal Konrado:>


U mnie wyglada to tak:
------
UPDATE:> :
merman
Rozumiem ale gdzie tu jest jakas modyfikacja Tloka? Zmyliło mnie to, bo tak to umiałem zrobic.
Konrado
Może użyłem troszkę nie właściwego słowa.
merman
QUOTE(ved @ 2.02.2008 - 23:13) *



Nie wiem co powiedzeć więc spytam sie tylko jak to zrobiłaś. Chodzi oczywiście o okno rozmowy.
saCOOL
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=10932

To dedykowany styl "dla" ved biggrin.gif zanik ramek dzięki wtyczce (k+ albo inna taka).
merman
Nie chodzi o styl rozmowy a o reszte okna rozmowy.
Bandit
Innowacyjnie z tym tłokiem konrado.

Swoją drogą ved... Mac to twoje największe marzenie, prawda?
ved
Napisze jak na koncie Konnekta znajda sie fundusze na zakup serwera:>

albo jak Pink Floyd wydadza nowa plyte;)
kam104
ved a jak zrobiłaś że wokół okna rozmowy nie ma ramek? bo wokół kontaktów to wiadomo ale w K+ nie ma możliwości co do rozmowy... chyba że mam starszą wersję...
Bandit
Jakaś tajemnica?
zhvir
QUOTE(ved @ 3.02.2008 - 21:33) *

Napisze jak na koncie Konnekta znajda sie fundusze na zakup serwera:>


Pieniążki już są tongue.gif
merman
Widać to był tylko wrunek konieczny tongue.gif .
Nelvlo
Nie da sie pobrac.... mozna cos z tym zrobic ?
ved
Niestety Qla przepadlo na zawsze!
Mozliwe ze wersje mirandowa ktora moze pojdzie na konnekcie ma Konrado, jego pytaj.

Ja juz (na szczescie) nic wspolnego z Konnektem i Windowsem nie mam wiec nie bedzie re-release.
martinii
To moze my (na szczescie) nie bedziemy mieli na tym forum juz nic wspolnego z Toba... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.