Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt troche wazy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
chodzi o to ze moj katalog Konnekta zajmuje 25,5 MB na dysku jest to 55,5 MB

moze by zrobic liste plikow ktoore mozna bespiecznie usunac

co wy na to?
Olórin
mój K ma 42 mega i 47 na dysku na ntfs'ie smile.gif

mysle ze mozeszs wyszyscic katalog logs i juz kilka mega bedzie mniej smile.gif mozesz rowniez wywalic nie uzywane przez ciebie wtyczki, zestawy emotikonek, style do kStyle

ps. po wywaleniu logow 28 mega biggrin.gif
KOSMOS
A u mnie jest to 11,4 MB i 17 MB na dysku.
dobra troche ubylo

a co z Temp'em a w szczegulnosci tym od KUpdate
hao
temp również można spokojnie... ale to też niewiele...

Ogólnie przy wyłączonym programie można spokojnie wywalić temp i logs...
ok troche ubylo smile.gif teraz wazy 11MB
cartman_ms
:roll: Teraz z ciekawości spojrzałem na rozmiar swojego katalogu Konnekta... 234 MB... Może zrobić w Konnekcie opcję do czyszczenia starych logów? Na śmierć o nich zapomniałem.
Puma
U mnie to waży ponad 59 mega, na dysku wolnego jeszcze ponad 5 giga tongue.gif
Olórin
ostrzegam: wylaczcie ssl, bo jak sie przez nie polaczy to wali do loga kilka razy na sekunde jakis tam blad ze costam(nierozpoznany pakiet?) i log po 10 minutach ma kilka mega :/ hao juz o tym zostal poinformowany
case
u mnie 106 MB z czego 56 MB to /profiles :wink:

puki nie dojdzie do 200 nie bede jeszcze nic wywalal biggrin.gif
undying
A u mnie jest tak :

Rozmiar : 6,24 MB (bajtów: 6 544 239)
Rozmiar na dysku : 10,6 MB (bajtów: 11 206 656)

:-) nie jest zle
Aule
U mnie logi zajmowały coś koło 70MB. Hehe :wink:
kox
Co to za pliki *.uidl w katalogu profilu? Można wywalić?
MiLKA
tymczasowe pliki wtyczki emailNotifier. Zapisywane sa tam identyfikatory wiadomosci, by nie pokazywac starych wiadomosci jako nowych
Zakrn
U mnie 19/22 czyli też spokojnie... I faktycznie trzeba pomyśleć nad opcją "usuwaj stare logi po x dniach"....
Aule
To powino być dodane do TO DO. Mustdos( :oops: )
pamo
Ja tydzien temu przezyłem utrate danych i mam dysk po przymusowym formacie - także Konnekt zajmuje u mnie jedynie 7MB (12MB na dysku)... a opcja kasowania historii po X dniach byłaby wskazana... :)
Sahasrara
My tu mówimy raczej o zawartości podfolderu /logs...

Nie wiem po co na siłę dodawać taka funkcję, jak ktoś chce wyczyścić logi to niech je skasuje normalnie...
arkadyjczyk
Ty wiesz gdzie są logi, ja też, ale czy wszyscy wiedzą, tego to nie jestem pewien. Jeżeli chcemy spopularyzować Konnekta, to nie możemy robić z niego czegoś, co po miesiącu każe nam dokupić nowego twardziela. Może jeszcze dodamy komunikat: "Kup dysk, kup dysk".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.