Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sortowanie kontaktów gg
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
zapol
Witam!
Jest jakaś może opcja aby sortować kontakty gg po nazwisku? Mam tego trochę a u mnie w konnekcie jest po imieniu:/ i niewiem jak to zmienić a szuka się długo kontaktu na liście. I czy jest jakaś opcja aby np. po wciśnięciu klawisza m wskoczył na nazwisko zaczynające się na m ale nie tylko na doostepny kontakt tylko jezeli ponownie ciśniemy m to aby przechodził dalej. Możliwe że zakręciłem to przepradzam:)
Pozdrawiam!
Konrado
Wystarczy jako wyświetlane ustawić nazwisko.
zapol
A to przechodzenie po nazwiskach?
Konrado
Wtedy jak już masz ustawione wszystki kontakty wg. nazwiska np>

Kowalski
Nowak

naciskasz na klawiaturze pierwsza litere danej osoby i konnekt przechodzi Ci na piersza osobe ktorej wyświetlane nazwisko zaczyna sie na dana litere, jak chcesz przejsc na dalsze np. masz 3 osoby na literkę k naciskasz spacje wtedy schodzi niżej.
zapol
Dzieki! Nie wiedziałem że tak to działa:) Jestem w pełni szczęśliwy z konnekta:)
psota
Można też wpisywać dalsze litery wink.gif
np. mamy takie oto kontakty na litere k
Kasia
Kowal
Kowalski
Po wciśnieńciu litery "k" przejdzie nam na kontakt Kasia jak po "k" naciśniemy "o" przejdzie na Kowal'a
Na Kowal'u cały czas będzie dopuki nie wpiszemy "Kowals" gdyż Kowalski zawiera w sobie Kowals wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.