Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak z/w to away, propozycja
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
pascal2993
Mam pewną propozycję dotyczącą wtyczki kAway. Chodzi o to, że gdy nie masz ochoty rozmawiać z tylko 1 osobą i piszesz jej na GG z/w to dla tej osoby mamy status Zaraz Wracam i tam opis np:Jestem chwilowo nieosiągalny. Tej osobie odpowiadałby autoresponder tak jak w normalnym kAway... Tylko, że inne osoby na twojej liście nie widzą opisu Jestem chwilowo nieosiągalny tylko taki jaki mamy u siebie (lub bez tongue.gif ) Gdyby odpisało się osobie (wcześniej "Olewanej<--Inaczej zrobionej w konia") jestem czy coś takiego, tryb away by u niej znikał. No i jeszcze jedno, gdyby tamta osoba do nas pisała nie mielibyśmy dźwięku przychodzącej od niego/niej wiadomości. No ale to już nie takie ważne.. Ważne żeby przy wpisaniu jej podczas rozmowy z/w Ustawiał by się TYLKO JEJ tryb kAway, przy wpisaniu jestem anulowałby się ten tryb, a u innych NIE, no i żeby autoresponder działał smile.gif
PS Sam bym zrobił tą wtykę gdybym potrafił smile.gif
Pozdrawiam,
pascal2993
ved
odpowiednio skonfigurowana Olewka i inne tego typu rozwiaza ten problem.
pascal2993
OlewKa by nie spełniała tych wymagań.. smile.gif Choć może.. sam nie wiem, jak już pisałem nie znam się na tym
psota
PPM "ukryj status przed nim" i już jesteś dla tej osoby niedostępny.
_czarny_
Obawiam się, że protokół GG nie pozwoli na dwa różne opisy/statusy na tym samym numerze.
Istnieje jedynie możliwość, jak kolega wyżej wspomniał, ukrycia numeru dla danej osoby.
Działa to w prosty dosyć sposób - korzysta z wyświetlania statusu tylko dla osób, które mamy na liście, dlatego wymaga tego włączenia.

Podsumowując : Twoja propozycja raczej nie może być wykonana, ale nie dlatego, że konnekt tak nie zadziała, lecz dlatego, że protokół GG tego nie umożliwia.
pascal2993
No dobra no to interesowała by mnie taka opcja, że dla wybranej osoby komunikat, że mnie nie ma-----> kAway, UKRYTY DLA NIEJ OPIS, I przy wpisaniu z/w włączony tryb kAway.. mellow.gif
psota
A jak opis chcesz uktyć niby?
Olewka działa jak kAway tyle, że dla wybranych osób.
pascal2993
Przy wpisaniu z/w ? :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.