Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak uslug
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
Mr Groch
Witam

Od miesiaca sie z tym mecze... W sumie nie caly czas, ale odczekalem miesiac w nadziei, ze cos sie zmieni, ale nic...

A wiec - juz probowalem rejestracji na kilku serwerach jabbera, ostatnio nawet udalo sie na chrome.pl.
Po ustawieniu statusu dostepny, po wlaczeniu przegadarki uslug widze tylko takie cos (zalacznik).
Na wsyztskich serwerach jabbera jakie probowalem to samo...

O co chodzi? Czemu nie moge korzystac z Jabbera?

PS. Za kadzym razem po rejestracji do jakiegos serwera pojawialo mi sie jakies Echo, itp
z jakimis informacjami, wiec zakladam,z e jestem poprawnie rejesrowany.
Chociaz statnio przy laczeniu do chrome.pl wyskakuje w popupie chrome.pl/echo - błąd:

Załączniki

stivo
O ile mi wiadomo chrome.pl został wyłączony..
Lwiczek
Chrome działa, ale rejestracja jest jakoś na około (nie wiem jak jest teraz, jak ktoś miał wcześniej konto i chciał je zatrzymać to wystarczył mail do admina). Nieźle prezentuje się obecnie jabster.pl - działa stabilnie, transport do gg na serwerze (chociaż można używać tego z chrome, podobnie jak transportów do innych sieci). Jeżeli pod K dalej nie będzie się dało założyć konta to możesz na chwilę pobrac jakiś stricte jabberowy komunikator (psi na przykład), założyć konto i potem używać spod konekta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.