Witam serdecznie.

Konnekt uruchamia się stabilnie, łączę się ze wszystkimi sieciami bez problemu, uruchamiam kRadio i gra muzyka jak to mówią wink.gif
W tej pozycji komunikator mógłby leżeć i nic by się nie działo. Problem występuje (nie raz - nie zawsze), gdy ktoś napisze a okienko z rozmową jest zamknięte, choć może to złe spostrzeżenie.

W takim razie od kiedy problem występuje - od czasu modernizacji mojego komunikatora (zmiana wyglądu, dodatkowe funkcjonalności typu przeszukiwanie listy, skróty klawiszowe itp.). Wszystkie ustawienia wyglądu można zobaczyć tutaj.

Zdziwił mnie jeszcze jeden wpis w logu -
CODE
## [CORE]         PATH=C:\KonnektPlus\data\dll;C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;c:\Program Files\Microsoft SQL Server\90\Tools\binn\


Instalowałem pakiet Visual Studio 2008 między czasie, ale po co ładowane jest to z konnektem ?

Wersje wtyczek :

kDuoView 1.2.3.3
k.Lawa 0.3.0.0

Co do przeszukania forum - widziałem coś podobnego niestety problem nierozwiązany.

W załączniku dodaje log z błędu krytycznego.

Trochę zmieniłem treść posta usuwając mylące rzeczy, problem występuje na lini k.Lawa -> k.DuoView a nie k.Tłok -> k.DuoView.

Edit :

Po raz kolejny przekonuje się, że problem mogłem sam rozwiązać nie pisząc na forum.
Wystarczyło wyłączyć skrót klawiszowy w k.Lawa (dodatkowe akcje k.Lawy > odbierz wiadomość).
Fajnie by było jakby problem jednak został fachowo rozwiązany - może komuś ta opcja się przydaje bardziej niż mi.