Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG w Jabberze (?)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
UNK
czyli co trzeba zrobic aby nie uzywajac wtyczki do sieci gg moc rozmawiac poprzez Jabbera z osobami z GG:
UWAGA! Mozliwe tylko na serverach ktore pozwalaja na transporty
ja probowalem na chrome.pl

1) wlaczyc np: RhymBox, JAJC lub Psi (cert) (sprawdzane tylko na JAJC)
2) wlaczyc transport gadu-gadu (mozna sprobowac takze na innym)
3) przetestowac czy transport dobrze dziala
4) wlaczyc Konnekta
5) rozmawiac tongue.gif

nie mozna w jednym czasie miec wlaczonego gg oraz transprotu gg!!
k!dman
heh, to chyba jasne bylo, nie?smile.gif
Ja i tak wole "normalną" obsługe gg, bo z moich doswiadczen wiem, ze chrome.pl wywala sie czasem.
Puma
UNK ja to już testowałem, chodzi o to jak zrobić żeby w K mieć i gg oraz transport gg jabbler. Ktoś tłumaczył mgliście że trzeba coś tam zmienić lecz ... jakoś nie mogę załapać :cry:
hao
Nie można mieć i GG w konnekcie i transportu GG na jabberze, chyba że oba chodzą na osobnych kontach... Generalnie, po co takie rozwiązanie???
Aule
Też jakoś tego nie moge zrozumieć :wink: Po co komu trnsport jak jest wtyka gg. Jakbyś se chciał z jakiegoś komunikatora jabberowego przez gg gadać to sens jest, ale jak jest wtyka to sensu brak.
werw0e
chyba żeby wtyczkę gg wywalićtongue.gif
Lukas77
Myślę że jedynym rozsądnym powodem jest chęć korzystania jednocześnie z 2 numerków GG, chociaż nie wiem po co...
Olórin
[quote]chyba żeby wtyczkę gg wywalić ;P[/quote]
jak bym wywalal wtyke gg to transport tez biggrin.gif narazie jednak tego nie zrobie, poczekam na nową wersje i przesylanie plikow przez jabbera smile.gif[/quote]
Zakrn
A jeśli chodzi o korzystanie z dwóch kont - może warto pomyśleć nad wtyczką do klonowania konnekta? :wink:
hao
Heh, a po co wtyczka? Nie łatwiej konnekt.exe -? ???
Sahasrara
Myślę że wielka popularność gg może spowodować że niektórzy ludzie będą chcieli mieć po 2 konta gg - "prywatne" i "oficjalne". Sam bym tak zrobił gdybym miał firmę, niektórzy klienci mogliby preferować to np. nad telefon.
Ludwik
Natomiast z innymi sieciami (ICQ, MSN, Yahoo, AOL,...) takie postępowanie ma duży sens smile.gif
Aule
Hao a może zmień wtyczkę gg.dll, żeby inne identyfikatory miała, czy jakoś. Kiedyś próbowałem włączyć dwie kopie wtyki gg.dll. Niestety to była porażka, bo jakaś klumna jest już zajęta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.