Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z ponowna instalacją
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zawass
Witam!

Win Xp Sp2

Mam problem z ponowną instalacją Konnekta na moim kompie.

Nie pytajcie dlaczego powróciłem i na jaki program powróciłem....

Ściągnąłem plik o nazwie konnekt_setup_0.6.22.137.exe z głównej strony.
Gdy klikne 2 razy na ten plik otwiera się następnie tworzy puste okno dosowe dosłownie na jakąś sekundę i koniec. Nic więcej sie nie dzieje.

Usunołem konnekta za pomocą dodaj/usuń programy

Proszę o pomoc!
Konrado
Może spróbuj sprawdzić czy nie pozostały jakieś wpisy w rejestrze. Szukaj gałezi o nazwie: Stamina
zawass
zostal jeden wpis i usunołem

Problem nadal istnieje ;/
WRON3k
może spróbuj konnektpluswink.gif
ZenitH
Mi się kiedyś zdarzyło coś podobnego a mianowicie ściągnąłem pewną aplikacje i nie mogłem jej zainstalować. okazało się, że aplikacja nie wiedzieć czemu nie dociągnęła się do końca. Po ponownym ściągnięciu programu wszystko było ok
_czarny_
Raczej to nie wina wcześniej reinstalowanego komunikatora.

Zobacz czy instalator Windowsowski w ogóle działa.
Ewentualnie poszukaj wersji portable, powinna śmigać bez problemu, no i obejdziesz instalacje.
zawass
WRON3k - co to jest??


QUOTE(ZenitH @ 6.02.2008 - 19:38) *

Mi się kiedyś zdarzyło coś podobnego a mianowicie ściągnąłem pewną aplikacje i nie mogłem jej zainstalować. okazało się, że aplikacja nie wiedzieć czemu nie dociągnęła się do końca. Po ponownym ściągnięciu programu wszystko było ok


Dokładnie mam to samo. ponowne ściągniecie nic nie dało ;/
ZenitH
Konnekt plus to paczka konnekta ze wsystkimi mozliwymi wtyczkami, emotikonami, dzwiekami itp Mozesz sprobować moze to poskutkuje
LooL
zawass łap wink.gif
www.komunikatory.eu/kplus/
zawass
QUOTE(LooL @ 6.02.2008 - 21:50) *

zawass łap wink.gif
www.komunikatory.eu/kplus/


ok dzieki;] działa ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.