Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z TIPEM
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Kajutkaaaaa
Zainstalowalam od nowa pelna paczke konnekta, do tego powklejalam rozne wtyczki. Jest jednak jeden maly problem. Zawsze w ustawieniach pod Interfejsem byly opcje Tip i jeszcze jakies. No i wlasnie nie ma tej opcji TIP, a chcialabym to wylaczyc. Chyba wiecie o co mi chodzi. Byly tez opcje, zeby ikonki np. poczta, numer telefonu wyswietlaly sie nie po lewej a po prawej stronie listy no i zeby opis np. wyswietlal sie pod nazwa uzytkownika a nie obok. I mam problem co z tym zrobic, bo i aktualizowalam od nowa i powlaczalam prawie wszystkie wtyczki i nic... Pomoze ktos ?smile.gif
ZenitH
TIP - ustawienia/interfejs/lista kontaktow(rozwijasz naciskając na plusik"+"/TIP i wyłączasz
Lista kontaktow- ustawienia/interfejs/lista kontaktow tam zaznaczasz zeby opis był ponizej
ikonki np. poczta,numer telefonu - ustawienia/interfejs/lista kontaktow/ikonki

myślę, że wszystko jasne jak co to pisz smile.gif
Kajutkaaaaa
no wlasnie o to mi chodzi ze tego nie ma w ustawienia\ interfejs\ tip . jest wszytsko oprocz tipa i tych tam innych. jest tylko dokowanie grupy powiadomienia wiadomosci itd. ale nie ma TIP i jeszcze pamietam bodajze 2 inne podobne opcje byly...
Brtk
Ustaw sobie wyższy stopień zaawansowania (na samum początku ustawień).
Bądź Pro biggrin.gif
Kajutkaaaaa
dobra juz sama sobie dalam rade tongue.gif bez PRO biggrin.gif cool.gif

ale dzieki smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.