Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mozilla na Święta!
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Lukas77
Co prawda ściągnąłem dopiero 15% paczki ISO, ale myślę że warto tu wspomnieć o prezencie jaki dała nam Polska Ekipa Mozilli. Rok temu nasz Hao też przygotował nam fajną niespodziankę, ja mam cichą nadzieję smile.gif

A oto link:
http://vivamozilla.civ.pl/mozilla-na-swieta/
shw
nieeee no - a ja sie zastanawialem co kupic my woman na swieta - a tu taaaaaki wspanialy prezent.
walne se na cdka, markerem 'aj low ju - eshaf' walne, na dole albo mikolaja, albo penisa i normalnie piekny, romantyczny, swiateczny prezent jak znalazl tongue.gif
ludzie to maja pomysly...
raku
heh no naprawde bardzo dobry pomysl dziewczyna napeno sie ucieszy biggrin.gif
Lukas77
Myślałem że to będzie coś w stylu szron na przyciskach itd.. Ale widać nie wysilili się. No comment.
bakerss
A czym sie różni ta od normalnej bo ja niczego nie zauważyłem sad.gif
paveleck
QUOTE
Myślałem że to będzie coś w stylu szron na przyciskach itd

no ja wlasnie tez,ale sie rozczarowalem,a co do samego pomyslu to raczej sredni,watpie zeby np.dziewczyna ucieszyla sie z takiego prezentu,a akcja raczej nie zwiekszy ilosci uzytkownikow samej mozilli
shw
powiem wiecej - na pewno sie nie spodoba, a jak sie spodoba, to ta dziewczyna jest dziwna. zreszta juz sie z tego smialem.
pomysl nie jest wcale zupelnie glupi, chodz niecodzienny, lecz zupelnie zle przygotowany, zorganizowany i ogolnie klapa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.