Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Puste wiadomości
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
LooL
1.
Od czasu do czasu zdarza się ze dostaję puste wiadomości od userów GG.
Wiem ze dla jabbera to nic nowego, ale jesli chodzi o gg to pierwszy raz cos mi się takiego zdarza.

2.
Nie mam zielonego pojecia, ale w mojej historii, jest pełno linków w nieobsłużonych...
Co jest grane ? dry.gif

Uzywam kview jesli to wazne.
Logi chyba nic nie dadzą.
DjSerek
1.To nie wina konnekta ponieważ na normalnym GG też się tak dzieje ;P. Pusta wiadomość to może być obrazek, który się nie wyświetla albo ktoś po spacji daje enter tongue.gif ( w konnekcie niewykonalne ponieważ wyskakuje "Wpisz wiadomość!" ^^).
LooL
1.
Nie choziło mi o jeden enter, ale o to ze wchodzę wieczorem po całym dniu nieobecności, i widzę "wiadomość od xyz" a wygląda to tak:

Brtk
2. Używasz/łeś wtyczki FTP? To chyba linki do obrazków, których nie udało się jej wyświetlić. Chyba.
Dexterxx
QUOTE(LooL @ 10.02.2008 - 14:55) *

1.
Nie choziło mi o jeden enter, ale o to ze wchodzę wieczorem po całym dniu nieobecności, i widzę "wiadomość od xyz" a wygląda to tak:



A swoje wiad. widzisz? Spróbuj reinstalacje IE.
Keleos
Lool - też tak miałem jakiś czas temu.. nie było dnia bym nie dostał pustej wiadomości... ale to nagle ustało i już od kilku miesięcy nic takiego nie miałem... możliwe, ze to błąd w którejś z wtyczek i ustało jak ją wyłączyłem.. ciężko powiedzieć
LooL
Tak, uzywałem wtyczki FTP.
Wywale ją i poczekam na efekty.
Brtk
To, że ją wywalisz nic nie zmieni. Popatrz po datach przy tych linkach, pewnie są tylko z okresu używania FTP, odkąd go wyłączyłeś już nie powinny pojawiać się nowe. Możesz ręcznie te linki wywalić.

Co do pustych wiadomości to do mnie ostatnio po kilka pod rząd od jednego kolegi przychodziło. Powiedział, że mu się gg pieprzy, pewnie się czymś do sprawdzania ukrytych bawił ;p
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.