Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z kStyle i kIEview
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KPelczar
Witam
Mam problem odnośnie tych dwóch rozszerzeń
Otóż nie da się wczytać żadnych profili ściągniętych z internetu. Rozszerzenia kIEview w ogóle nie ma w ustawieniach Konnekt'a. Przeinstalowałem już komunikator, ale to nic nie dało.
Proszę o pomoc i z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam
Dexterxx
Wiesz, że kIEview to interfejs -> okno rozmowy?

Z czym masz dokładnie problem?
KPelczar
Chodzi o to, że kiedyś (kilka miesięcy temu) w obszarze, który zaznaczyłem na czerwono w załączonym obrazku była opcja kIEview. Teraz jej tam nigdzie nie ma i nie wiem jak zmienić wygląd okna rozmowy.
załącznik: http://img519.imageshack.us/img519/4787/konnektbc7.jpg

A problem dotyczący kStyle polega na tym, że:
Gdy skopiuję jakiś schemat do folderu themes, to nie pojawia się on do wyboru w ustawienia>kStyle>wczytaj schemat.
Inne style z kStyle nie dają się wczytać. Tylko ikonki działają poprawnie
Wizard
Dokładnie przeczytaj to, co napisał Dexterxx. Interfejs --> Okno rozmowy. Masz to nawet na twoim zamieszczonym obrazku...
Coś ci się musiało pomylić wink.gif
Dexterxx
Inne style z kStyle nie dają się wczytać. Tylko ikonki działają poprawnie

A restartowałeś komunikator po zastosowaniu zmian? A kIEview to jak wyżej napisałem interfejs -> okno rozmowy
LooL
"Inne style z kStyle nie dają się wczytać. Tylko ikonki działają poprawnie"
Bo kstyle to właśnie ikonki...
Matko FAQ pilnie wzywane.
KPelczar
Ok, kIEview znalazłem. Po prostu wydawało mi się, że kiedyś było w zaraz obok kStyle. kStyle też już działa-okazało się, że miałem odfajkowaną opcję "używaj styli css", a głównie te style ściągałem z internetu. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.