Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy jest mozliwosc zmiany tla w głownym oknie konnekta??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nspk
1. Czy moge wstawic jakis obrazek jako tlo w glownym oknie konnekta??
2. Czy bedzie kiedys tongue.gif dostepny plug pozwalajacy na pokazywanie satusow opisowcy pod kontaktem w glownym oknie??
3. Czy kiedys bedzie dostepny tongue.gif:P plug pozwalajacy na komunikacje w sieci ICQ oraz TLEN(wiem ze to jest podobne do jabber wiec chyba nie dlugo)??
alberht
hehe, zaraz zostaniesz zjedzony za to, że nie używasz funkcji szukaj tongue.gif wiec radze Ci poczytać inne posty i się szybko zrehabilitować :wink:
kox
/me zjada nspk'a
piotr.ek
QUOTE(nspk)
1. Czy moge wstawic jakis obrazek jako tlo w glownym oknie konnekta??

E tam, tlo jak tlo, ale gdyby dalo sie chociaz zamiast jednolitego kolorku wstawic jakiegos prostego, dwukolorowego gradienta z mozliwoscia wyboru jego kierunku (a'la PSP tudziez Excel) - nic wiecej w tej kwestii do szczescia mi nie potrzeba biggrin.gif Oczywiscie gradienta generowanego realtime, a co za tym idzie - 'skalowanego' (w rzeczywistosci rysowanego) wraz ze zmiana wielkosci okna... ale chyba sie rozmarzylem troche, wiec koncze, hehe tongue.gif
nspk
Szukalem i nic nie znalazlem( powiecie ze jestem ulomny, mozliwe:P), moze moglby sie zlitowac i odpowiedziec na moje pytania??
UNK
user posted image Szukaj

bardzo ladna opcja, polecam wpisanie:
"tlo glowne okno"
"status pod kontaktem"
a ostanie duzo razy bylo porszuane wiec na pewno sie znajdzie tongue.gif

ale zlituje sie nad Toba:

ad.1) nie nie mozesz wstawic obrazka, a moze i kiedys bedzie taka mozliwosc (jeszcze nci pewnego)
ad. 2) ostanie co pisalem to chyba takie cos bedzie (j.w.)
ad. 3) ICQ mozesz miec juz teraz http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1192 z ta roznica ze ustawic transport ICQ a nei GG, a na tlena bedizesz musial poczekac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.