Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikona aktywności - pytanie.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Polo15
W konnekcie jest bardzo fajna opcja, dzięki której wiemy, że ktoś był przez ostatni czas aktywny - zmienił status, wysłał nam wiadomość itp.

Mam pytanie odnośnie ikonek aktywności. Jak zmienić czas nieaktywności użytkownika po jakim znikają?

Do tej pory miałem tak, że znikały po 20 minutach. Teraz coś się spieprzyło i wogóle nie znikają :/
merman
Zawsze jest 20 minut i nie da się tego zmienić. Prawdopodobnie gadu ci raz pada a raz wstaje. Co sprawia, że każda osoba z opisem ma ikonkę aktywności.
Polo15
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie jest tak jak mówisz. Sprawdziłem to i jestem pewny, że mi nie pada. Gadu pada mi tylko na kilka minut koło 5 w nocy ;] Tak to chodzi raczej cały czas stabilnie.

Zauważyłem natomiast, że jedna osoba nie zmieniła opisu przez cały dzień i znikła ikonka aktywności. Ale tylko przy tej osobie. Inne cały czas są...
lukaszgl
Też mam podobnie, ten problem pojawia się wraz z użyciem którejś z wtyczek.
Niestety nie pamiętam jakiej, musisz sam namierzyć.
Jeżeli wejdziesz w ustawienia i dasz ok, pokaże aktualny stan aktywności.
Może nawet tak jest lepiej, powinno być to opcjonalne.
Polo15
Wielkie dzięki za szybkie rozwiązanie problemu ;] Nie liczyłem na to.
Masz rację to pewnie jakaś wtyczka. Poszukam jeśli będę miał chwilę i postaram się dać znać.
Po wejściu w ustawienia i daniu "ok" rzeczywiście pojawia się bieżąca lista aktywności.
Ale fajnie by było móc gdzieś zmienić te 20 minut na coś innego. Bardziej opcjonalne dla mnie by było 5 wink.gif
ved
z tego co wiem to ten 20min jest nie do zmienienia. wtyczka to chyba Znikacz o ile dobrze pamietam, wychwytuje zmiany opisow etc wlasnie i ustawia tym osobom status niewidocznych. taki bajer;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.