Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
VooDoo
Czy istnieje wtyczka czy cos co uploaduje liste kontaktów automatycznie co jakis czas - bo ja siebie zawsze zapominam sad.gif
Dzieki za pomoc
UNK
nie, nie istnieje taka wtyczka, ale jestem za taim rozwiazaniem, bo czasami mi tez sie zapomina i ostanio w szkole nei mialem pelnej listy :| wink.gif
Sahasrara
To importowanie z/eksportowanie na serwer gg działa? Bo coś ostatnio słyszałem że nie bardzo.
ZenOm
to ja mam tez porpozycje torche podobna ale bardzej do exPIMPa niz eksporotwanie na serwer gg,

ostatnimi czasy bardzo czesto wyskakuje mi info o uszkodzonych plikach dtb sad.gif a zapominam zrobic kopie zapasowa ustawien i listy kontaktow. Moze automatyczny ich eksport co jakis czas ?
KOSMOS
Fajnie jakby to jeszcze było na serwerek a nie na dysk.
Może dało by się dodać to do naszych kont FORUM itp.
VooDoo
No własnie mi przy scandisku system wywala co jakis czas pliki profilu i mi tesh usówa te liste konkt. - wiec zrobi cos takiego ktos kiedys
Sahasrara
QUOTE(KOSMOS)
Fajnie jakby to jeszcze było na serwerek a nie na dysk.
Może dało by się dodać to do naszych kont FORUM itp.


Ee? Na serwer staminy? Czy wogóle? Ciekawe rozwiązanie na backup, ale ja wolałbym raczej tradycyjne kopiowanie profilu do zadanego katalogu.
torn
QUOTE(Sahasrara)
Na serwer staminy?
Na takie coś to nie ma żadnych sznas, nasz biedny serwerek i tak ledwo piszczy pod nawałem zapytań....
Sahasrara
No właśnie, spodziewałem się tego, dlatego zareagowałem z takim zdziwieniem. Kto wie, może kiedyś, za drobną opłatą... wink.gif (dziwne że sam Microsoft nie wpadł na taki pomysł tongue.gif)

Ale automatyczne zapisywanie to pomysł rozsądny i w miarę prosty (chyba) do realizacji. W końcu K. to nadal Beta, przynajmniej z nazwy.
torn
QUOTE(Sahasrara)
(dziwne że sam Microsoft nie wpadł na taki pomysł :P)
Jak to nie wpadł? A roaming profiles to co? :)
VooDoo
W msn'nie jest cos taiego - automatycznie po dodaniu kontaktu ci wysyła liste i profil smile.gif
Olórin
jezeli chodzi o jabbera, to to juz od bardzo dawna funkcjonuje, a gg bedziemy mogli juz niedlugo wylaczyc, prawda ? wink.gif a ustawienia to juz szczegol
VooDoo
"Wyłaczyc" - to chyba jakis zart czy tylko przejezyczenie ?
case
QUOTE(VooDoo)
\"Wyłaczyc\" - to chyba jakis zart czy tylko przejezyczenie ?

wydaje mi sie, ze jednak Olórin sie nie pomylil wink.gif
Lukas77
Nie jest to żart. Jeżeli będziesz miał włączony transport GG i dodane kontakty GG, to serwer Jabberowy będzie przechowywał o nich informacje. No i w ten sposób lista kontaktów nigdy Ci nie zginie...
Chociaż ja jakoś tym transportom nie ufam, wydaje mi się że obsługa przez wtyke jest o wiele lepsza... Może za jakieś półtora roku SMS-Express wpadnie na pomysł synchronizacji listy kontaktów... Chociaż im to może zająć od 3 do 7 lat biggrin.gif
Pozdrawiam
VooDoo
to jak - bedzie cos z tym zrobione ?
UNK
ja narazie sie tego nei bede podejmowal, musze dostac najpierw softa a potem moge zaczac cos robic tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.