Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uwaga na średnik w kontaktach
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Dexterxx
Ostatnio zacząłem się wkurzać, że po imporcie listy gg na Naszej-Klasie nie pokazuje mi wszystkich ludzi. Dziś doszedłem do wniosku że przy niektórych kontaktach mam wpisany znak ';' który to w exportowanych listach jest 'oddzielnikiem' kolejnych pól.
Informacja raczej do hao: Jeśli już weźmiesz się za kolejną wersję gg.dll to zrób proszę zamianę tego średnika na jakiś inny znak, bo potem można ciężko dojść do przyczyny wink.gif

Niestety nie wiem czy to usunięcie średnika mi pomogło, bo wykorzystałem 3 możliwości wysłania listy na tydzien :|
Dziwie się też, że na poprzednim skrypcie importowania na NK moja lista działała ok...
GuZiK
na n-k zmienili, że pokazuje tylko tych, którzy nie ukrywają numeru gg dla nieznajomych

tak w ogóle jak zmieni średni kan inny znak to inny IM może mieć program zaimportowania pewnie
Dexterxx
Aha, to z NK to nie widziałem. A ten średnik to można nawet usuwać, ważne żeby go nie było bo to psuje trochę linijkę :|
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.