Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka problemów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
John
Witam. To mój pierwszy post na forum i jeżeli to zły dział, to z góry przepraszam. Po prostu nie zdążyłem poznać jeszcze układu forum. Oto kilka moich problemów z którymi nie mogę sobie poradzić. Pomożecie?smile.gif

Mój pierwszy problem dotyczy tego, że mój konnekt strasznie się zacina. Wpisywany tekst wyskakuje po kilkunastu sekundach, okna z rozmowami przełączają sie z podobnym opóźnieniem. Nie wiem jak to opisać.. Po prostu strasznie pomału to wszystko działa. Nie sądzę, aby to było spowodowane przez komputer, mam wystarczająco mocny.
Ikonka w tray'u się nie wyświetla, konnekt za każdym razem mnie o tym powiadamia. Jest na to jakaś rada?
Przeinstalowałbym po prostu konnekta, ale nie wiem jak zapisać listę kontaktów. Nie moge szukać tego w opcjach, gdyż strasznie mi tnie.
LooL
Wyłącz niepotrzebne wtyczki, i zostaw tylko te domyślne, powinno pomóc. I drogą wykluczania dojdziesz jaka wtyczka to powoduje.
Tez tak miałem jak na początku wszystkie wtyczki włączyłem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.