Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: odbieranie wiadomosci klawiszem skrotu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
r0gus
Witam wszystkich KUserow smile.gif

Przewaznie jak sobie rozmawiam lub pisze jakis tekst i dostaje nowa wiadomosc musze uzywac gryzonia co trwa pewna chwile no i odrywa mnie to od klawiatury.
Mam taka propozycje zeby dodac mozliwosc odbierania nadchodzacych wiadomosci jakims skrotem klawiszowym. Skrot ten moglby byc juz ustalony albo mozna by go bylo ustawiac w opcjach K.
UNK
moze by tak wlaczyc sobie automatyczne wyskakiwanie okienek,
a jesli chodzi o taka opcje to by sie nawet przydala czasami
r0gus
Widzisz automat ma taka wade ze otwiera okienka w momencie przyjscia wiadomosci co jest denerwujace gdy cos piszesz w innym oknie. Chodzi mi o to zeby mozna bylo odbierac wiadomosci klawiszem skrotu w konkretnym momencie, np. gdy skoncze pisac jedna wiadomosc.
vojtek
Poki co mozna uzywac alt+tab..
r0gus
Chodzi mi o otwieranie okien rozmow ktore dopiero nawiazuje
vojtek
No tak - nie do konca dobrze zrozumialem o co chodzi. Sorki.
hao
W wersji .105 będzie można włączyć, żeby okienka wyskakiwały w tle, lub zminimalizowne, nie przejmując focusa... Wtedy Alt+tab już zadziała...
Aule
Ehhh. :roll: Kiedy będzie ta nowa wersja....
undying
QUOTE
Ehhh.  Kiedy będzie ta nowa wersja....


Hehe pewnie pod choinke wpadnie :-] Czekajmy
r0gus
No to teraz tylko czekac na nowe K smile.gif
Sahasrara
Ehh, dajcie "Mikołajowi" spokój, niech ma trochę urlopu. wink.gif
niki
tlenowcy maja juz mikolaja (videokonferencja), jest nowy winamp 5.0 (super !!!!) to i moze bedzie nowy konnekt laugh.gif ech rozmazylem sie ale i tak warto czekac a i bez tego konnekt jest najlepszy biggrin.gif
Olórin
prezenty pod choinke zazwyczaj daje sie w wigilie? zgadza sie? poczekajmy jeszcze troche smile.gif
KV109
Ja zdecydowanie popieram ten pomysl ze skrotem klawiszowym smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.