Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GGImage + Vista
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
MrÓWeQ
Witam,
mam nastepujacy problem po przegladnieciu i przekopniu calego forum , znalezieniu kilku rozwiazan ktore niestety nie dzialaja postanowliem w koncu napisac posta o moim problemie bo zaczyna mnie to juz nie milosiernie wkur*****c.
No to tak : jestem nie szczesliwym uzytkownikiem Visty 32 bitowej Home Premium ( gdyby nie to ze dawali orginal za darmo to nigdy w zyciu bym tego gowna nie zainstalowal ) nie dawno stawialem system na nowo i postanowilem jednak zmierzyc z sie z wtyczka ggimage.dll pod vista.
Po probie podmiany wszelkich rejestrow doinstalowania odpowiednich wtyczek i roznych innych dziwacznych rzeczy wtyczka dalej mi nie rusza.

a dzieje sie cos takiego:

brakuje mi biblioteki ILU.dll ( ona jest zainstalowana w systemie ) - czasem ja widzi czasem nie w kazdym badz razie jak tego bledu nie wyrzuci to jest cos takiego :

Wystapil blad podczas ladowania plugins\ggimage
[...]

Load Field [126] nie mozna odnalezc okreslonego modulu.


--
Wiem rozwiazanie jest banalne "wylacz wtyczke ggimage.dll" ale jak dla mnie to gowno a nie rozwiazanie.

Korzystam z tego i korzystac bede chcialbym sie Was zapytac jak to rozwiazac.


Oczywiscie wykluczcie opcje ze na przyklad nie jestem zalogowany jako administrator, ze nie mam jakis uprawnien na moim koncie czy tez inna jakas banalna bzdeta.

ale tak poza tym to konnekt pod vista smiga smile.gif



----- 12:38
chyba przekombinowalem konekt zaczal zygac bledami co 5 s biggrin.gif
Wirone
Ja mam Vistę i Konnekt działa mi bez zarzutu smile.gif jedyne błędy to czasem komunikat o problemach z zapisem konfiguracji (baaaardzo rzadko), no i czasem krytyczne pady, ale to akurat nie jest pewne czy w ogóle powoduje je Vista czy po prostu niekompatybilność pewnych wtyczek+rzeczy które robię.

ggimage.dll działa mi jak najbardziej, nie dalej jak wczoraj szwagier wklejał mi ikonki związane z nadchodzącymi derbami Górnik-Ruch wink.gif
MrÓWeQ
no mnie nie dziala juz wogole konnekt i nie chce mi sie kolejny raz dzisiaj z tym walczyc tongue.gif jutro sobie z tym powalcze jednak teraz wogole sie sra na lewo i prawo bo nie moze zapisac zadnego pliku po przelaczeniu w SprzataK'u kolejnosci wyswietlanych kontaktow. Wiec jak ktos ma Viste lepiej niech tegonie zmienia ;D bo bedzie profil tworzyl na nowo a nie jest to jakies mega przyjemne zajecie.


mhm jak Ci dziala ggimage to nie wiem... u mnie sie poprostu nie uruchamia ani na XP ani na Viscie ... wszedzie jest ten sam komunikat. ze nie moze wczytac tej biblioteki ILU.dll.
skonczyly mi sie pomysly jak to rozwiazac.
Dlatego tutaj pisze mam nadzieje ze ktos juz rozwiazal taki problem i jest mi w stanie pomoc .
Wizard
Plik ilu.dll kopiujesz do katalogu Konnekt/data/dll. Czy aby na pewno tam wrzuciłeś ten plik?
Innym rozwiązaniem jest ściągnięcie wersji 0.2.5.11 - bodajże jest tu: http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...ost&id=3424
MrÓWeQ
1. Kiedy kopiuje ten plik tam to konekt mi nie startuje
2. dzieki zaraz sprobuje czy dziala

wielkie dzieki. Jutro z tym powalcze bo dzisaj juz naprawde mnie sie niechce napewno tutaj wypisze moje efkety dzialania :}
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.