Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: okno rozmowy kopiowanie tekstu nie dziala
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Dzezik
CZeść

Konekt to neizły wypas

i tylko jedna rzecz jest dziwna

Ctrl+Insert nie kopiuje tekstu w gornym oknie ale działą w dolnym no i Shift+Insert wkleja w dolnym!

oco tu biega ?

odkąd pamietam (jakies 15 lat) w świecie komputerów zawsze dziaąłlo Ctrl+Insert i Shift+Insert i Shift+Delete
Ale raz na 100 programów znajdzie sie taki w któym w jakims okienku nie działa kopiowanie i trzeba kmbinowac myszką albo szukać gdzie tu jest C i V na klawiszach - makabra

Wiem że jakis dowcipnis pewnie z Microsoftu wymyslił niezalezne skroty do kopiowania i wklejania o ile pamietam Ctrl+C i V
ale one są makabrycznie niewygodne - popatrzcie na klawiature

o dziwo Microsoft nawet poszedl dalej i wyslal klawisz insert w kosmos by naciskanie ctrl+insert bylo rownie makabryczne jak ctr+C
dlatego juz nigdy niekupie klawiszy w ms lub w logitech

nie dajmy sie zwariowac M$

mam prosbe do autorów o poprawke do programu by dzilalo normalne kopiuj wklej
Konrado
W oknie rozmowy jeśli właczymy odpowiednią opcje zaznaczony tekst zostanie automatycznie skopiowany do schowka.
T O K E N
A można wiedzieć co to za opcja i gdzie się ją znajdzie?
Bo szczerze nie wiem blush.gif
Konrado
Zależnie od wtyczki obsługujacej okno rozmowy, ja mam kDuo tam mam opcje : Automatycznie kopiuj tekst po zaznaczeniu.
A jesli jej nie masz to w ustaiwniach wiadomości: Automatycznie kopiuj tekst po zaznaczeniu.
T O K E N
Dziękuję Ci Konrado tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.