Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd przy starcie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
PioMar
Witam,

podczas uruchamiania się systemu Windows XP i Konnekta wyświetla się komunikat:



Błąd pojawia się dopiero od kilku dni. Wcześniej go nie bylo sad.gif . Jak chcę uruchomić Konnekta, to muszę zabić go przez Ctrl+Alt+Del i uruchomić ponownie. Do posta załączam log.
John
QUOTE(PioMar @ 26.02.2008 - 15:51) *

Witam,

podczas uruchamiania się systemu Windows XP i Konnekta wyświetla się komunikat:



Błąd pojawia się dopiero od kilku dni. Wcześniej go nie bylo sad.gif . Jak chcę uruchomić Konnekta, to muszę zabić go przez Ctrl+Alt+Del i uruchomić ponownie. Do posta załączam log.


Mam to samo.. Poradzili mi, abym powyłączał zbędne pluginy. Przeinstalowałem konnekta, wywaliłem wszystkie pluginy, a to nadal jest. Dodatkowo mam problem z aktualizacją, padł serwer?
Dexterxx
Dodatkowo mam problem z aktualizacją, padł serwer?

Tak, padł....
ZenitH
QUOTE(Dexterxx @ 6.03.2008 - 01:08) *

Tak, padł....

Dexterxx ostatnio zauważyłem, że piszesz posty, aby nabic ich jak największą ilość, aby uzyskać wyższy"stopień" na forum, bo nikomu one raczej nie pomagają. Jesli chcesz być użyteczny udzielaj się w tematach w których masz naprawdę coś do powiedzenia.
Dexterxx
Dexterxx ostatnio zauważyłem, że piszesz posty, aby nabic ich jak największą ilość, aby uzyskać wyższy"stopień" na forum, bo nikomu one raczej nie pomagają. Jesli chcesz być użyteczny udzielaj się w tematach w których masz naprawdę coś do powiedzenia.

LOL, nie nabijam postów to raz,
dwa: postanowiłem, że forum konnekta będzie moim drugim drugim ulubionym forum na którym będę się wypowiadał.
3. Sram (że tak brzydko przed przeproszeniem powiem) na te stopnie, na moim pierwszym forum (na którym to jestem moderatorem i chyba jednak wiem jak się mam zachowywać na forum) nie ma żadnych rankingów itp, nie tylko ja tego nie chce ale i moja ekipa.
4. Staram się udzielać i pomagać.
5. Koniec OT
6. Co do ostatniego postu, to nie było tutaj na forum informacji o tym, że centralki padły (tak, czytam wszystkie wiadomości). Więc nie zaszkodzi jak napiszę pierwszy i rozwieję wątpliwości.
Wizard
Zenith - stanę w obronie Dextera, stara się pomagać i bądź co bądź udziela prawdziwych informacji. Nie wydaje mi się to nabijaniem.

EOT.
LooL
Dexterxxx
Nie angazuj się za bardzo, bo zostaniesz nazwany głupkiem i spamerem,
tak jak ja na początku smile.gif
John
Panowie wszystko OK, ale nie udzieliliście odpowiedzi na problem z ikonką...
ZenitH
Tak więc zwracam honor. Co do centralek to jest z nimi problem, wiecie coś na ten temat? Czy bedą działać w najbliższym czasie, bo wiele osób które z nich korzystało mają teraz problem...
Dexterxx
Masz najnowszą wersję ui.dll ? A może starsze/nowsze spróbuj?

LooL, tym drugim już zostałem nazwany smile.gif

Co do centralek to trzeba Sij'e pytać... na razie tylko on się tym wszystkim opiekuje sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.