Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rzekome wyklinanie ludzi z listy kontaktow!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
PaveL
Witam.

Dzis doswiadczylem bardzo nietypowych zdarzen, a mianowicie siedze sobie na gg (oczywiscie konnekt) i pisze do mnie kumpel ze go wyklinam na gg i nie wie za co, oczywiscie nic takiego nie mialo miejsca (o 14:30 mnie nie bylo w domu, a o 15:15 mi kolega o tym napisal, w domu tez nikogo nie bylo wiec nikt tego nie mogl napisac).

Pare minut po tym jak sie o tym dowiedzialem, na gg wszedl inny moj kumpel i tez mi oznajmil ze cos do niego o "h*jach" pisalem, do niego nie pisalem conajmniej z tydzien nic na gg, wiec nie mam pojecia co jest grane.

Nie slyszalem jeszcze o takim wirusie, ale moze ktos wkradl sie do bazy danych autora wtyczek i zrobil sobie psikusa, nie wiem, mial ktos z forumowiczow podobne sytuacje?

Prosze o pomoc, bo nie chce wracac do gg z tego powodu.
Sahasrara
Zmień hasło do konta na dobry początek... Może jakiś haxor się tobą bawi, zapewne ktoś po prostu odkrył twoje hasło do gg. Kolejna dziura w protokole? Raz już wykradziono kilkadziesiąt haseł.
vojtek
Dokladnie. Byc moze tez instalowales gg na jakims ogolnodostepnym koncie - w kawiarence, szkole etc. Ktos mogl uzyskac dostep do Twojego konta no i sie 'pobawic'.. Konnekta wina to na pewno nie jest.
Aule
Hehe. To nie musi być wina konnekta. Miałeś pecha i ktoś ci hasło wykradł. Instalacja konnekta nic nie zmieniła.
Dobra rada::
Nie instaluj ponownie gg, to będzie twój największy błąd w życiu.
Olórin
jak miales przypominanie hasla na pytanie mogles sie nabrac na czyjes pytanie sad.gif albo wpisales haslo w jeden formularz za duzo wink.gif

ps. czego ten wątek jest przyklejony?
Aule
QUOTE(Olórin)
ps. czego ten wątek jest przyklejony?

Też sie nad tym zastanawiam.
PaveL
Akurat tego dnia korzystalem z GG w szkole, ale:

1. Zaimportowalem liste, po skonczeniu ja wykasowalem.
2. Usunalem swojego uzytkownika.
3. To byl konnekt a nie klient GG.
4. Ustawilem zeby nie zapamietywal hasla.

P.S. Zmienilem haslo.
januzi
poza tym snifferek mogl chodzic w tle, wtedy niewazne czy skasowales czy nie i tak haslo i numer zapisaly sie w logach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.