Witam po długiej przerwie.

Może nie wszyscy zauważyli, ale od poniedziałku funkcjonujemy na nowym serwerze. Od poprzedniego różni się przede wszystkim tym, że jest tylko nasz i nikt nam go nie zabierze bez naszej zgody smile.gif Dzięki Waszej hojności i zrzutce administratorów serwer mamy opłacony na najbliższy rok. Dziękuję za obdarzenie Sija zaufaniem, oraz oczywiście za wpłaty, niezależnie od ich wielkości smile.gif

Jako, że serwer jest nasz, a administrują nim trzy osoby, mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli udostępnić kilka dodatkowych usług jak Trac, czy serwer Jabbera. Póki co cieszymy się ogromu wolnego miejsca i sporej ilości jeszcze wolnych zasobów wink.gif Po raz pierwszy nie musimy się też martwić o transfer. Do dyspozycji mamy 100 mbps i terabajt transferu miesięcznie, co nawet w najgorętszych miesiącach starcza aż nadto.

Jak nietrudno się domyślić nie mam ostatnio czasu na zajmowanie się projektem. Po długich godzinach pracy pozostaje na ogół ochota na hobby. Dlatego cieszy mnie, że Sija wziął sprawy w swoje ręce i rozruszał towarzystwo. Stara i nowa gwardia wzięła się do roboty i miejmy nadzieję, że zobaczymy ich efekty szybciej niż później wink.gif Nowy serwer na pewno będzie w tym pomocny!


Jak zawsze, czekamy na informacje o nieprawidłowościach. Centralki, mirrory i załączniki na forum powinny już działać jak należy...

Pozdrawiam,